Je to tady! ČSSD se nechala udolat Andrejem Babišem a jde s ním do vlády

Referenda o vstupu ČSSD do vlády s ANO se zúčastnilo celkem 11 400 členů, z čehož celých 58,53 % členů sociální demokracie hlasovalo pro
„Všichni naši členové měli možnost rozhodnout. Nové vedení dostalo za úkol vyjednat alternativu, tu jsme předložili členské základně a naši členové ji přijali. Volební účast je z mého pohledu velmi vysoká a potvrzuje, že jsme se rozhodli správně, když jsme nechali rozhodnout naše členy,“ oznámil novinářům předseda ČSSD Jan Hamáček
„Mandát vnímám jako velmi silný. Odteď končí diskuze, zda je pro sociální demokracii lepší být ve vládě, nebo v opozici. Budeme hrát roli silné levicové strany. Měly by skončit spory o tom, jak dál. Teď máme jasno. Musíme se soustředit na to, abychom konečně přispěli k sestavení stabilní vlády. Odmítám jakékoliv výzvy, že ti, kteří hlasovali jinak, stranu opouštěli,“ řekl na závěr.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

GLOSA: Babišova arogance k novinářům nezná mezí. Motoristé hlídají nanejvýš premiérova záda

Tvrdá rána pro veřejnoprávní média. Vláda schválila zrušení poplatků pro ČT a ČRo

Peklo v okolí Andreje Babiše: Taxikář postřelil blízké z okruhu premiéra

Babiš si píchnul do Moravce. Ten mu vyslal jasnou zprávu





















































