Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Je to s ní jak na horské dráze! Heroinová Katka vypadá opět jako troska a lidé se obávají nejhoršího…

+ Dalších 24 fotografií
Heroinová Katka to neměla v poslední době vůbec jednoduché a v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že svoji drogovou závislost prohraje definitivně. Její život je jako na houpačce a na posledních dostupných fotografiích vypadala mnohem lépe. Její nejnovější fotka ale hovoří o opaku.

Heroinová Katka to v životě nemá jednoduché. Vlastně celé její bytí se točí kolem drog a odvykaček. Přibližně před dvěma měsíci při pravidelných odběrech jí totiž ve vzorku moči byly odhaleny stopové prvky po pervitinu. To mělo za následek, že Katka byla vyřazena z metadonového programu.

Chvílemi to vypadalo, že je s Katkou konec. Vzchopila se, a i když to bylo těžké, tak po chvilce nastoupila opět do programu. Momentálně podle dostupných informací žije v kanálu a vypadalo to, že se jí daří dobře. Na sociálních sítích se objevila fotografie, kde se usmívá se dvěma fanoušky, což u ní nebylo zvykem.

To vše je ale opět pryč a Katka nemá věci pod kontrolou. Redaktorce eXtra.cz se povedlo zachytit Katku v noční tramvaji. Podle všeho byla nejen značně mimo, ale také vypadala opravdu děsivě. Lidé se obávají, že její vyhublé tělo tuhle zátěž nezvládne.

Mohlo by vás zajímat

Další články