Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je to propaganda a se seriálem končíme! Rasističtí diváci Ulice šílí z Afroameričana

+ Dalších 28 fotografií
češi zuří
Velké překvapení čekalo tento týden klíčové postavy seriálu Ulice. Za Rozinou Maléřovou přijel její přítel Victor, se kterým se seznámila v New Yorku, po návratu domů nezvládala vztah na dálku a rozešla se s ním. Ten se ale s rozchodem nesmířil a tak se za rozhodl za svou láskou vydat do Česka. Kromě ní ale šokoval i diváky, kteří k nové postavě mají jasný postoj. Černocha v seriálu nechtějí!

Představitelem Victora je herec, model a hudebník Jared Bailey (30), známý pod přezdívkou Piqi Miqi. Z příležitosti zahrát si v Ulici přítele Anny Kadeřávkové byl naprosto nadšený, zřejmě ale nečekal, jaká vlna nenávisti se na něj i na seriál samotný snese. Diváci se projevili jako brutální rasisté a na Facebooku v komentářích přímo zuří.

Zdá se, že Ulice přijde o spoustu diváků, kteří Afroameričana zkrátka nedokáží překousnout. „A s Ulicí končíme,“ píše v komentářích naštvaná divačka Jana, která volila ještě hodně mírná slova. „Trapná euroafrickoslu­níčkářská propaganda. A nechte si ty kydy, že je to super mít v Ulici černocha,“ píše Simona, která za postavou Victora vidí něco, co tam zjevně není. „Negr, fakt supr,“ píše rasistka Veronika, která zvolila velmi drsná slova.

Ačkoliv se Jaredovi v seriálu moc líbí a do herecké party dokonale zapadl, zřejmě se bude velmi divit až uvidí, co všechno jsou Češi schopni o něm napsat jen proto, že má jinou barvu pleti. Pokud Ulici přestanou sledovat všichni, kteří se na sociálních sítích dušovali, že s černochem v obsazení se na seriál už nikdy nepodívají, sledovanost klesne o velká čísla. Jsme skutečně národ rasistů, jak se o nás povídá? O tom, se můžete přesvědčit v galerii s komentáři.

Mohlo by vás zajímat

Další články