Ještě před pár dny bylo vše zalité sluncem. David měl mnoho důvodů, proč svůj pověstný úsměv okázale ukazuje světu. Jenže pak přišla krutá a bolestivá rána, kterou nikdo nečekal. Partnerka a tenisová hvězda Barbora Strýcová mu zasadila zdrcující ránu. Odhodila ho jako raketu po vítězném turnaji a zalovila v jiném pelíšku – šéfredaktora módního časopisu Petra Matějíčka. O nevěře informoval deník Blesk.

Pro Krause to byla nečekaná smeč, která mu sebrala všechna slova. Tohle by totiž otřáslo i s mnohem silnějším mužem… Ještě včera pro eXtra.cz ze sebe vysoukal větu, ze které bylo jasné, že ho nasazené paroží od Báry hodně bolí. „Nechte mě být, prosím,“ byla slova, z nichž byla cítit velká bolest. Dnes už jakoukoliv komunikaci odmítl. A na dotaz, jak se vyrovnává s nevěrou partnerky, neodpověděl a ukončil hovor.

Davida totálně dostala zrada, kterou od partnerky nečekal. Co ale za ní stojí? To ví nejlépe on sám. Snad se jako inteligentní chlap z chyb z minulého vztahu poučí a ve svém dalším vztahu ho čekají příjemnější chvíle, které mu nevezmou jeho pověstný úsměv ze rtů…