Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Je to pro něj velká rána! Davida Krause zrada Strýcové zahnala do tichého smutku

Barbora Strýcová se rozešla s Krausem.
+ Dalších 58 fotografií
Nevěra mu sebrala slova... Jindy výřečný David Kraus (38) se uzavřel před světem a jen těžko rozdýchává, co mu jeho partnerka Barbora Strýcová (32) provedla. Mluví se mu opravdu těžce. Takhle vypadá skutečně zlomený chlap.

Ještě před pár dny bylo vše zalité sluncem. David měl mnoho důvodů, proč svůj pověstný úsměv okázale ukazuje světu. Jenže pak přišla krutá a bolestivá rána, kterou nikdo nečekal. Partnerka a tenisová hvězda Barbora Strýcová mu zasadila zdrcující ránu. Odhodila ho jako raketu po vítězném turnaji a zalovila v jiném pelíšku – šéfredaktora módního časopisu Petra Matějíčka. O nevěře informoval deník Blesk.

Pro Krause to byla nečekaná smeč, která mu sebrala všechna slova. Tohle by totiž otřáslo i s mnohem silnějším mužem… Ještě včera pro eXtra.cz ze sebe vysoukal větu, ze které bylo jasné, že ho nasazené paroží od Báry hodně bolí. „Nechte mě být, prosím,“ byla slova, z nichž byla cítit velká bolest. Dnes už jakoukoliv komunikaci odmítl. A na dotaz, jak se vyrovnává s nevěrou partnerky, neodpověděl a ukončil hovor.

Davida totálně dostala zrada, kterou od partnerky nečekal. Co ale za ní stojí? To ví nejlépe on sám. Snad se jako inteligentní chlap z chyb z minulého vztahu poučí a ve svém dalším vztahu ho čekají příjemnější chvíle, které mu nevezmou jeho pověstný úsměv ze rtů…

Mohlo by vás zajímat

Další články