Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Je to přesně rok od zmizení Míši Muzikářové: Babička věří, že žije. Ostatní už to vzdali…

Najde se vůbec někdy?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Dnes to bude přesně rok od zmizení Michaely Muzikářové (12). V celém případu je několik trhlin a nejasností. Doposud není známo, zda onoho dne Míša vůbec odešla do školy, nebo jestli spala doma. I přes veškerou snahu policie, která do pátrání po dívence nasadila vrtulník a speciálně vycvičené psy, se Míšu nepodařilo najít. Její babička stále věří, že dívka žije. Ostatní lidé ale přestali doufat, že by se mohla ještě někdy najít.

Michaela Muzikářová, dvanáctiletá holčička, která měla celý život před sebou. Nikdy nikomu neublížila a její největší starost byla chození do školy a hraní si s kamarády. Přesto 11. ledna 2017 zmizela beze stopy a policii se od té doby nedaří ji najít.

Už začátek tragické události je velmi zvláštní. Matka Eva nahlásila zmizení své dcery až později odpoledne, když se dcera nevrátila ze školy. Ale doposud není přesně jasné, zda Míša vůbec onen den do školy přišla.

Její matka se už několikrát vyjádřila, že svou dceru nekontrolovala, a proto si není jistá, zda dívka do školy odešla, nebo jestli spala doma. Je velmi zvláštní, že matka teprve dvanáctileté holčičky nemá přehled o tom, kde se její dcera pohybuje.

Později se policie dopátrala až k bývalému příteli matky Otakarovi S., který byl jediným podezřelým v celém případu. Vypadalo to, že se policie konečně někam posune a možná se dívku podaří najít.

Do pátrání kriminalisté zapojili speciálně vycvičeného psa z Německa a vrtulník. Velkým šokem bylo, když se Otakar S. na konci ledna oběsil. Nenechal žádný vzkaz na rozloučenou, kde by se doznal nebo odůvodnil to, proč se dobrovolně rozhodl ukončit svůj život.

Míšu hledalo i několik desítek dobrovolníků na vlastní pěst, ale marně. Matka Míši se ke zmizení své dcery nikdy nevyjádřila, ale zato se hrdě hlásila k nacismu. Na sociálních sítích vystupovala pod přezdívkou Eva Braun a velmi ráda sdílela a psala rasistické statusy.

Rok po zmizení věří v návrat své milované vnučky už jen babička. „Vy nevíte, co to je, nikdo se do toho nedokáže vžít,“ svěřila se portálu Blesk.cz. Někteří lidé si myslí, že dívenka není naživu a možná se někdy najde torzo jejího tělíčka. Tragický osud malé Míši otřásl před rokem celým Českem.

Mohlo by vás zajímat

Další články