Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je to pravda? Ve druhé řadě Temného případu by si mohl zahrát Brad Pitt!

Detektiva si už jednou zahrál ve filmu Sedm.
Zdroj:

První sérii detektivního seriálu Temný případ (True Detective), ve které si zahrály hollywoodské hvězdy Matthew McConaughey a Woody Harrelson, spousta lidí považuje za jednu z nejlepších věcí, která se dostala na televizní obrazovky. Tvůrce seriálu ale už od počátku říkal, že druhá řada bude o úplně novém případu a budou tam vystupovat odlišní detektivové.

Když ovšem máte tak velké hvězdy v první řadě, koho budete mít ve druhé sérii? Mohl by být Brad Pitt dostatečnou náhradou?

Podle některých zdrojů se uvažuje o několika slavných hercích, ale na vrcholku seznamu je právě Brad Pitt, který si samozřejmě ještě v žádném televizním seriálu nezahrál. Dokonce nehrál ani v žádném velkém televizním filmu od HBO, což v poslední době dělá spousta herců z Hollywoodu, aby pak za své role dostávali televizní ceny Emmy.

Prý teď už jenom záleží na tom, kolik bude mít Brad Pitt práce. Natáčení seriálu přece jen trvá několik měsíců a je to časově obtížnější než natočit celovečerní film. Podle zdroje z HollywoodLife už dokonce čte scénáře. „Díky tomu, jak dobře jsou scénáře napsané a jak dobré má postavy, chtějí v druhé sérii hrát všichni,“ říkají zdroje HollywoodLife.

Zajímavé ale je, že sám tvůrce Nic Pizzolatto nedávno na internetu naznačil, že by novými postavami mohly být místo detektivů spíše detektivky. Koho by tedy mohl Brad Pitt hrát? Že by zabijáka?

Související články

Další články