Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Je to potvrzené: Vousatí chlapi se perou, lžou a podvádí!

Má vousy? Bacha na něj!
Sex symbolem této doby jsou vousáči, kterým se jinak přezdívá lumbersexuálové nebo hipsteři. Je až zarážející, jak lehce neupravení, ovšem elegantně vypadající muži ovládají davy žen. Studie ovšem hovoří jasně, vousáči mají mnohem větší sklony lhát, podvádět a dávat svou sílu a mužnost najevo v bitkách. Proto si, dámy, dobře rozmyslete, jestli takového fešáka doma vůbec chcete.

Nejnovější studie skutečně potvrdila, že vousatí muži mají na rozdíl od těch oholených mnohem uvolněnější mravy, a tak častěji své partnerky podvádějí, lžou a perou se. Výzkum probíhal v Indii a USA, kdy 500 mužů hodnotilo 9 fotografií obličejů, které se lišily v úpravě vousů, způsobu úpravy atd. Respondenti se pohybovali ve velkém věkovém rozpětí 18–72 let a jejich úkolem bylo vybrat fotografii, která se úpravou vousů a celkovým zjevem podobala právě dotazovanému.

Druhou část výzkumu představoval dotazník, který prověřil respondentovu osobnost. A jaké byly výsledky?

Závěrem výzkumu bylo tvrzení, že 86 % indických a 65 % amerických mužů, kteří nosí zarostlejší strniště, je více podrazáckých, ulhaných a mravně uvolněných než muži oholení. Spekulovat se dá i o tom, že vousy symbolizují mužskou dominanci a nadřazenost, a proto tito muži mají mnohem horší chování k ženám.

Být tedy vámi, rozhodně si důkladně promyslím, zda vůbec nějakého vousáče pustím do svého života, nebo ne. Pokud raději sázíte na jistotu, oholte si ho hned při vstupu do bytu a můžete v klidu spát. Pokud patříte k více odvážným ženám, mějte tyto výsledky ovšem na paměti a rozhodně neusínejte na vavřínech. Mohly by vám totiž zůstat pouze oči pro pláč.

Jak jsem už zmínila, vousatí muži jsou v kurzu, a tak není divu, že mají také mnohem větší sebevědomí a vyšší postavení v ženských srdcích. Možná právě to bude hlavní příčinou jejich zlobení. Co si ale budeme povídat, málokterou ženu přitahuje hodný muž, a tak se budeme muset smířit s tím, že ti, co nám připadají sexy, prostě hodní nejsou.

Berme tento poznatek o vousáčích jako drahocennou informaci, dobře si ji uchovejme v paměti a na tyhle frajery se důkladně připravme.

Mohlo by vás zajímat

Další články