Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Je to pokřivený model pravdy. Ponížil tě! Fanynky nesouhlasí s postojem podvedené Klusové

Fanynky tvrdí, že Klus Tamaru nevěrou ponížil.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Chtěl být tak upřímný a žít v pravdě, až se mu to nevyplatilo. Tomáš Klus (32) napsal na svoje sociální sítě dlouhý status, kde se očišťuje od svých hříchů. Mimo jiné se přiznává se k tomu, že podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy Tamary (30). Ta mu odpustila, aby nyní mohli žít v naprosté harmonii. Fanynky ale se sluníčkovým postojem Klusové vůbec nesouhlasí.

Tomáš Klus (32) vyvolal svým statusem o pravdě několik bouřlivých diskuzí. V otevřeném statusu se kromě zkušeností s drogami přiznává, že byl nevěrný všem přítelkyním, a to i svojí ženě Tamaře. Tamara se ale přes Klusovo škobrtnutí přenesla a nyní to vypadá, že jsou nejšťastnějším párem na světe.

Zpěvák doslova napsal: „Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně včetně své ženy. Její odpuštění se mi stalo osvobozením a dalo mi pochopit, že pravda, opravdovost alias nebojácná autenticita, přijetí toho, kdo jsem, se vším, čím jsem doposud byl, a vědomé přijetí toho, že co zasadím, to sklidím; je jedinou mou možnou cestou ke štěstí a že Rodina čili to, co mám doma, je toho mého štěstí podobou.“

Vyjádření Tamary na sebe nenechalo dlouho čekat. „Abychom mohli zažívat pocity totálního štěstí – musíme znát pocity bolesti a esenci neštěstí. Rovnováha je ve všem kolem nás. Po dnešním vyjádření Toma mi píšete slova podpory, útěchy, někdo obdivu a jiný zas lítosti," uvedla na své sociální síti.

Kromě zmíněných emocí je v reakcích fanynek cítit i rozhořčení. „To je fakt trapné divadlo. Svoje chyby obhájíme, moudrými slovy obalíme a ještě z toho vyjdeme jako hrdinové. Vše je předem odpuštěno. To je hodně pokřivený model pravdy. Kam se hrabou politici,“ píše jedna z zřejmě už bývalých příznivkyň.

„I přestože vám v tomto fandím a obdivuji vás, nějak to na mě najednou začalo všechno působit nevyzrále a uměle. I když vaše společná slova povrchní nejsou, jejich efekt je opačný. Jsem nemile překvapená,“ ozývá se další.

Třetí už na to jde ostřeji. „Tamaro, já nechápu, proč to Tomáš roztrubuje do světa a ponižuje vás tím. Vždyť je to vaše osobní věc, co se stalo. Vy jste úžasná, ale já bych mu nevěřila už jako dřív,“ podivuje se fanynka.

Klusová se k nevěře staví statečně. Těžko říci, zda je rodinka v takové pohodě nebo se opravdu jedná o divadlo.

Související články

Další články