Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Je to podvod? Diana Kalashová (16) postoupila v The Voice i přesto, že už má našlapanou kariéru!

+ Dalších 13 fotografií
Diana Kalashová, která se do paměti televizních diváků vryla už účastí v soutěži Česko Slovensko má talent, nyní postoupila v pěvecké soutěži The Voice. Na tom by za normálních okolností nebylo nic špatného, Diana zpívá božsky, má to ale jeden háček. Mladičká zpěvačka má totiž našlapanou kariéru a v polovině roku 2018 dokonce vydala i vlastní album!

Diana Kalashová je nepochybně velmi talentovaná zpěvačka. Také proto se v soutěži The Voice zalíbila porotcům, kteří usilovali o to, aby ji dostali do svého týmu. To se nakonec povedlo Kalimu a Diana vypadala spokojeně, že v soutěži může být. Na internetu se ale začalo diskutovat o tom, že její účast není férová vůči ostatním soutěžícím. Proč?

Mladá zpěvačka má totiž ve svých šestnácti letech skvěle rozjetou kariéru a podporují jí i známější čeští umělci, jako například Monika Bagárová. Ta se dostavila na křest prvního alba Diany, který probíhal v polovině roku 2018. Kalashová má na YouTube i videoklipy, jejichž počet shlédnutí sahá téměř k půl milionu. Její písně jsou i v různých internetových obchodech a je tedy jasné, že si hudbou i vydělává.

Tenhle fakt rozohnil diváky show, kteří jsou pěkně naštvaní. Podle nich nemá Diana Kalashová v soutěži pro amatéry co dělat, jde prý totiž o příležitost pro zatím neobjevené talenty a mnozí si myslí, že se chce Diana jen zviditelnit a tím pádem na svých písních ještě víc vydělat. Podle lidu je to vůči zatím nevýrazným talentům nefér.

Na názory diváků se můžete podívat v galerii. Jaký názor máte na Dianinu účast za těchto okolností vy?

Související články

Další články