Benjamin Kuras na webu aktualne.cz zveřejnil text, který se jmenuje Jak zabít civilizaci.

Kuras v tomto textu tvrdí, že migrace muslimů do Evropy je centrálně plánovaná.

„Evropská unie zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů v onom slavném ‚společném řízení migračních toků a tlaků‘ nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje Euro-Mediterranean Partnership (též ‚barcelonský proces‘ a Unie pro Středomoří nebo zkráceně Euro-Med) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. V hlavních evropských médiích se poprvé objevil 11. října 2008 ve zprávě britského deníku The Daily Express,“ píše Kuras.

Proč k tomuto riskantnímu kroku Evropská unie přistoupila? Podle Kurase měli evropští byrokraté plán, že lidé ze severu Afriky budou levnou pracovní silou, která bude vydělávat na důchody evropským seniorům. Mezi lety 2008 a 2060 poklesne počet lidí pracovního věku v Evropě o 50 milionů. Tyto lidi chce EU doplnit z islámských zemí.

Jenže se počítalo s tím, že všichni imigranti budou pracovat a řádně platit daně. Což se ukazuje jako naprostý nesmysl. Podle nejnovějších informací se nedaří imigranty zapojovat do pracovního procesu.

„Podle studie Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky po 18 měsících po příjezdu najdou placenou práci jen tři ze 71 žadatelů o azyl ve Velké Británii. Podobná čísla pak vykazují i ostatní evropské země. Když už uprchlíci zaměstnání najdou, většinou je to s přihlédnutím k jejich vzdělání a praxi zcela neodpovídající pracovní pozice. Bariérou je často pouze neznalost jazyka,“ píše iDnes.cz.

Kuras je přesvědčen, že vedení EU tají svým občanům, že přesun muslimů do Evropy je plánovanou akcí. Podle Kurase existují tajné dokumenty, které počítají s tím, že Evropa bude islamizována. Nejprve by se mělo začít ve Středozemí. První smlouvy o pohybu muslimů do Evropy byly podepsány v Barceloně roku 1995.

Projekt Euro-Med je veřejnosti utajován a novináři, kteří se na něj dotazují, jsou zesměšňováni nebo nejsou zváni na oficiální vládní akce. Ti, kteří na rizika spojená s projektem Euro-Med upozorňují pravidelně, jsou nazýváni xenofoby a rasisty. Normální diskuze není možná. Podle Kurase se zdá, že o islamizaci Evropy se rozhodlo dávno bez Evropanů – celý Kurasův text najdete ZDE.

Zpravodajství portálu eXtra.cz můžete sledovat také na Twitteru.