Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Je to pitomeček, řekl o klimatické Gretě legendární Jeremy Clarkson: Předložil vysvětlení

Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
ostrá slova
Tak tohle si Greta (16) za rámeček nedá! Legendární moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson (59) se rozohnil a už podruhé 16leté aktivistce nadával. Bojovnice za řešení klimatické krize podle něj zavinila, že mladí lidé nesnášejí auta. Nezapomněl o dívce prohlásit, že je prý slabomyslná.

Jeremy Clarkson (59) měl mžitky před očima, když se pustil do Grety Thunberg (16). Švédská aktivistka to od legendy Top Gearu schytala už podruhé, po slovech o rozmazleném frackovi ale zašel ještě dál.

Greta se u moderátora ocitla v nemilosti, protože prý může za nenávist k autům u mladé generace. „Všichni moji známí mladší pětadvaceti let nemají auta ve svém okruhu zájmů ani v nejmenším. Greta Thunberg pohřbila automobilové show,“ prskal Clarkson pro deník The Sun.

Nešetřil nadávkami

Že není příznivcem šestnáctileté aktivistické hvězdičky, ovšem ještě neznamená, že by popíral klimatickou krizi. „Jen idiot nezmění názor, když vidí nezvratné důkazy. Mnohem zajímavější debata je ale o tom, co s tím vůbec budeme dělat. Ta holka je pitomeček. Nic se nevyřeší, když bude chodit a říkat, že všichni umřeme,“ dodal nekompromisně.

Doma u Clarksonů tak nejspíš bude zase dusno, jeho dcera Emily (25) totiž Gretě za její snahu změnit svět k lepšímu fandí.

Související články

Další články