Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Je to opravdu láska? Nový partner Strýcové promluvil o blízkém vztahu k mužům

Petr Matějček je novým objevem Báry Strýcové. Co na to David Kraus?
+ Dalších 56 fotografií
Zahřívá mu pelíšek žena, ale delší čas se spekuluje o tom, zda jeho city netíhnou více k mužům než ke křehkému pohlaví. Řeč je o novináři Petru Matějčkovi. Ten je v posledních dnech prezentován jako nový partner Barbory Strýcové (32). Pro eXtra.cz promluvil o svém vztahu k chlapům.

V kuloárech šoubyznysu se šušká, že šéfredaktor módního časopisu je jednoduše řečeno na chlapy. A pokud by to byla pravda, málokdo rozumí jeho vztahu s Barborou Strýcovou. Jde o nějakou hru?

Zeptali jsme se Matějčka, jak to tedy má. „Ne, jsem na ženy. Ale vím, že se to o mně říká. Je to zřejmě tím, že se ve společnosti mužů s odlišnou orientací pohybuji,“ vysvětlil eXtra.cz nový partner Barbory Strýcové, který byl přistižen, jak u svého domu s tenistkou flirtuje a snaží se dostat rukou pod její sukni.

Podle všeho Matějček nahradil v posteli Strýcové herce Davida Krause, kterému tenistka nasadila před celým národem pořádné parohy.

Mohlo by vás zajímat

Další články