Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Je to oficiální: Dánský herec Mads Mikkelsen nahradí Deppa v roli Gellerta Grindelwalda

Je to oficiální: Dánský herec Mads Mikkelsen nahradí Deppa v roli Gellerta Grindelwalda
Zdroj: Profimedia / Warner Bros
+ Dalších 5 fotografií
náhrada
Po soudních tahanicích se museli fanoušci světa Harryho Pottera rozloučit s velkou ikonou - Johnnym Deppem (57), který ve Fantastických zvířatech představil postavu Gellerta Grindelwalda. Už je oficiální, kdo ho vystřídá, není nutné chodit kolem horké kaše. Dánský herec Mads Mikkelsen (55) nahradí Deppa v jeho roli. A jistě to zvládne excelentně.

Mads Mikkelsen pochází z Dánska a za svou kariéru už hrál v desítkách filmů. Dokonce mu doslova patřil jeden celý seriál s názvem Hannibal. Hvězda snímků Doctor Strange od Marvelu, Hon, Souboj Titánů nebo také sólového příběhu z vesmíru Hvězdných válek, Rogue One: A Star Wars Story teď musí nahradit jednoho z nejuznávanějších herců na světě.

Role Gellerta Grindelwalda patřila Johnnymu Deppovi od samého začátku. Bohužel však byl herec vyhozen a studio Warner Brothers nehodlalo změnit názor, a to ani přes nesčetné množství protestů a petic, kterými se fanoušci snažili udržet Deppa v roli. Herečka a exmanželka Amber Heard, která stojí v čele kauzy, si teď zřejmě pyšně vykračuje v ulicích a natáčí dál.

Mikkelsen se postavě podobá víc

Mads Mikkelsen teď musí obstát jako zlý Gellert Grindelwald. Avšak podle všeho je dánský herec mnohem podobnější původnímu vzhledu, který popisovala J. K. Rowling v knihách. Seriálový Hannibal má navíc svůj pronikavý pohled a hluboký hlas s velmi zvláštním, ale stále skvělým, přízvukem. Fanoušci série Fantastická zvířata by se měli dočkat dalších tří snímků a Mikkelsen se již brzy zapojí do natáčení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy