Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je to neseriózní špína! Rasistický útok Moniky Štikové kvůli manželově žhavé milence pokračuje

Michal Štika sbalil krásnou Báru.
Zdroj: Facebook.com, Prima
+ Dalších 12 fotografií
Moniko, máš tohle vůbec zapotřebí? Nejstarší Štiková (45) se asi zastyděla za své původní vyjádření vůči nové holce Michala Štiky (48), takže nám zavolala, aby svoje slova vůči Báře (34) zmírnila. Dopadlo to ale tak, že ji pozurážela ještě víc!

Všem muselo být nadmíru jasné, že Monika Štiková (46) je vzteklá až na půdu kvůli tomu, s kým se nyní její dosud uťápnutý choť chlubí na veřejnosti.

Jeho láska Bára působí mile a s Michalem Štikou dokonce už uvažuje i o miminku.

Když jsme kvůli reakci Monice volali poprvé, poslala nás skoro do zadní části těla a holčinu vztekle označila za prostitutku a cikánku.

Po čase se jí to rozleželo v hlavě. Nechtěla působit tak zapškle, takže se ozvala s umírněnějším prohlášením. Jenže to se nakonec taky vůbec nepovedlo.

„My jsme teď na dovolené u moře. Až teď jsme se na to dívali. Doteď jsme nevěděli, že se nějak Michal nyní prezentuje. Ať si žije svůj spokojený život, s kým chce. Co je to za osobu, je absolutně jeho volba a prezentace. Já si taky žiju svůj spokojený život. My dva nemáme potřebu se veřejně prezentovat a vystavovat,“ řekla nejdřív.

A pak to přišlo.

„Žijeme si svůj soukromý život, jsme spokojení a já jsem strašně ráda, že já nemám vedle sebe nějakou špínu, ale normálního člověka. Sportovce se seriózní rodiny a ne to, co Michal. Ale každého nějaká volba. My si užíváme náš time. Z mé strany rodiny to vůbec nikoho nijak nezajímá,“ uvedla Štiková, považujíc svoje slova asi za velmi smířlivá.

Koho ale mínila onou špínou a kdo podle ní pochází z neseriózní rodiny, to je patrně všem jasné jako facka. Mladou hezkou holku po boku svého manžela prostě vnímá jako konkurenci.

Už jsme vážně zvědaví na pokračování!

Související články

Další články