Všem muselo být nadmíru jasné, že Monika Štiková (46) je vzteklá až na půdu kvůli tomu, s kým se nyní její dosud uťápnutý choť chlubí na veřejnosti.

Jeho láska Bára působí mile a s Michalem Štikou dokonce už uvažuje i o miminku.

Když jsme kvůli reakci Monice volali poprvé, poslala nás skoro do zadní části těla a holčinu vztekle označila za prostitutku a cikánku.

Po čase se jí to rozleželo v hlavě. Nechtěla působit tak zapškle, takže se ozvala s umírněnějším prohlášením. Jenže to se nakonec taky vůbec nepovedlo.

„My jsme teď na dovolené u moře. Až teď jsme se na to dívali. Doteď jsme nevěděli, že se nějak Michal nyní prezentuje. Ať si žije svůj spokojený život, s kým chce. Co je to za osobu, je absolutně jeho volba a prezentace. Já si taky žiju svůj spokojený život. My dva nemáme potřebu se veřejně prezentovat a vystavovat,“ řekla nejdřív.

A pak to přišlo.

„Žijeme si svůj soukromý život, jsme spokojení a já jsem strašně ráda, že já nemám vedle sebe nějakou špínu, ale normálního člověka. Sportovce se seriózní rodiny a ne to, co Michal. Ale každého nějaká volba. My si užíváme náš time. Z mé strany rodiny to vůbec nikoho nijak nezajímá,“ uvedla Štiková, považujíc svoje slova asi za velmi smířlivá.

Koho ale mínila onou špínou a kdo podle ní pochází z neseriózní rodiny, to je patrně všem jasné jako facka. Mladou hezkou holku po boku svého manžela prostě vnímá jako konkurenci.

Už jsme vážně zvědaví na pokračování!