Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Je to neseriózní špína! Rasistický útok Moniky Štikové kvůli manželově žhavé milence pokračuje

Michal Štika sbalil krásnou Báru.
Zdroj: Facebook.com, Prima
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Moniko, máš tohle vůbec zapotřebí? Nejstarší Štiková (45) se asi zastyděla za své původní vyjádření vůči nové holce Michala Štiky (48), takže nám zavolala, aby svoje slova vůči Báře (34) zmírnila. Dopadlo to ale tak, že ji pozurážela ještě víc!

Všem muselo být nadmíru jasné, že Monika Štiková (46) je vzteklá až na půdu kvůli tomu, s kým se nyní její dosud uťápnutý choť chlubí na veřejnosti

Jeho láska Bára působí mile a s Michalem Štikou dokonce už uvažuje i o miminku

Když jsme kvůli reakci Monice volali poprvé, poslala nás skoro do zadní části těla a holčinu vztekle označila za prostitutku a cikánku

Po čase se jí to rozleželo v hlavě. Nechtěla působit tak zapškle, takže se ozvala s umírněnějším prohlášením. Jenže to se nakonec taky vůbec nepovedlo.

„My jsme teď na dovolené u moře. Až teď jsme se na to dívali. Doteď jsme nevěděli, že se nějak Michal nyní prezentuje. Ať si žije svůj spokojený život, s kým chce. Co je to za osobu, je absolutně jeho volba a prezentace. Já si taky žiju svůj spokojený život. My dva nemáme potřebu se veřejně prezentovat a vystavovat,“ řekla nejdřív.

A pak to přišlo.

„Žijeme si svůj soukromý život, jsme spokojení a já jsem strašně ráda, že já nemám vedle sebe nějakou špínu, ale normálního člověka. Sportovce se seriózní rodiny a ne to, co Michal. Ale každého nějaká volba. My si užíváme náš time. Z mé strany rodiny to vůbec nikoho nijak nezajímá,“ uvedla Štiková, považujíc svoje slova asi za velmi smířlivá.

Koho ale mínila onou špínou a kdo podle ní pochází z neseriózní rodiny, to je patrně všem jasné jako facka. Mladou hezkou holku po boku svého manžela prostě vnímá jako konkurenci.

Už jsme vážně zvědaví na pokračování!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy