Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je to kus: Amazonka Nikol Trojanová z Hotelu Paradise ukázala VÝSTAVNÍ ZADEK!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Foto uvnitř
Nikol Trojanová, známá jako účastnice reality show VyVolení a Hotel Paradise, prožívá jedno z nejhezčích období. Nikol je až po uši zamilovaná do nového přítele Lukáše. Aktuálně si užívají jeden druhého na dovolené ve Vietnamu.

Nikol Trojanová (28) září štěstím. Možná to chvíli vypadalo, že má na chlapy smůlu, ale Nikol si počkala a od loňského léta randí s pohledným přítelem Lukášem.

Nyní spolu zamilovaná dvojice cestuje po Vietnamu a Nikol na svůj Instagram umisťuje jednu kouzelnou fotku za druhou. “Tady vám ke štěstí stačí jen židlička a nudle. O zbytek se postará příroda,” napsala k jednomu ze svých příspěvků.

Příroda se ovšem postarala i o luxusní pohled na Nikolino vystavené pozadí v plavkách. Příležitostné moderátorce Niki to nepochybně moc sluší a nutno uznat, že je zatraceně sexy. I když za sebou má období, kdy byla oplácanější, nyní vypadá výborně. Především z ní září štěstí a spokojenost a to je na ženě úplně to nejpřitažlivější.

Související články

Další články