Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je to ještě v pořádku? Silikonová Coco Austin stále kojí svou pětiletou dcerku!

Coco Austin otevřeně: Stále kojím dvou pětiletou dceru!
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Kojení

Modelka a manželka známého rappera Ice-T (63) Coco Austin (42) se nebojí otevřeně diskutovat o různých tématech. Tentokrát šokovala veřejnost vyjádřením v rozhovoru pro americký web US Weekly, že stále ještě kojí svou pětiletou dcerku Chanel. 

Americká glamour modelka, herečka a tanečnice Coco Austin svým názorem ohledně kojení zvedla ze židlí mnoho lidí. V rozhovoru pro deník US Weekly začala otevřeně mluvit o kojení, které stále ještě dopřává své pětileté dcerce Chanel.

„Chanel má pořád ráda má prsa,” nechala se slyšet nadšeně a dívka to podpořila slovy: „Prsíčka mě uspávají.” Jak v rozhovoru dále prozradila, zpočátku měla s kojením problémy. Chvílemi to také chtěla vzdát, ale rodina ji přesvědčila, aby to nedělala. Nakonec se z toho stalo už pětileté kojení. „Je to veliký okamžik spojení mezi matkou a jejím dítětem,” pronesla.

Kromě mateřského mléka jí i normálně

Dodala ale, že její dcerka, kterou Coco Austin často obléká do stejných modelů jako samu sebe, kromě mateřského mléka jí i úplně normálně. Prý dokáže spořádat hamburger nebo i steak. Zároveň má ale mateřské mléko velmi ráda. „Proč bych jí to měla zakazovat? Až to sama nebude chtít, v pořádku, tehdy to zastavíme. Ale nechápu, proč bych jí měla říkat ‚ne‘,“ dodala Coco. S kojením prý nechce přestat jen z toho důvodu, že je ve společnosti "normální" kojit jen do dvou let.

Související články

Další články