Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je to jenom náhoda, že jsou blond? Podívejte se na veselé momenty blondýnek

Co to jenom dělá?
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Vtipy o blondýnách jsou staré jako lidstvo. Podle některých jsou pravdivé, jiní tvrdí, že je to jen výmysl a na barvě vlasů přece nezáleží. Když ale nachytáte blondýnu, jak udělá nějaké to faux pas, začnete nad vtipy o blondýnkách přece jen přemýšlet. Jak to tedy je? Podívejte se do fotogalerie.

Když chce blondýna zpívat karaoke, měla by si dát aspoň mikrofon správně, aby ji někdo slyšel. Možná její hlas není tak dokonalý, tak to udělala naschvál. A možná ani neví, jak se drží mikrofon. Nebo má tak silný hlas, že ani mikrofon nepotřebuje. Kdo ví.

Blondýna přece není vůbec hloupá! Ale co když vám uteče? Budete ji hledat, jako kdyby se vám ztratilo zvířátko? Jeden muž svoji blondýnu hledal. Vylepil plakáty s její podobiznou na sloupy a čekal, že ji někdo najde a přivede zpět domů. Možná blondýna nebyla tak hloupá, ale naopak chytrá, že před tímto člověkem utekla.

Je tohle náhoda, nebo ne? Při běhu popadaly na zem jen blondýnky. Jedna zakopla o druhou a už to bylo. Ostatní se nad tím ani nepozastavily a běží dál. Kdyby se na zemi válela jen jedna blondýna, tak se zasmějete. Ale když se jich tam válí několik? Je tohle ještě k smíchu?

Podle blondýnek se dá kopírovat opravdu vše. Samozřejmě mimo papírů. Kopírují si svoje pozadí, svoje ruce a někdy i nohy nebo plyšáky. Ale viděli jste, aby blondýna kopírovala něco z notebooku? Je tohle normální? Možná kdyby nebyla blondýna, tak by si to z toho notebooku mohla rovnou vytisknout.

Když si blondýny dělají selfíčka, tak to opravdu stojí za to. Kdyby si je dělaly z telefonu, tak by na tom asi nebylo nic divného. Ale foťák mají tak trochu obráceně. Je ale vidět, že jim to vůbec nevadí a na svých úsměvech si dávají i tak záležet. Zajímalo by nás, co za fotku z toho vzejde.

Doplňovat nádrž benzínem do auta a u toho si klidně zapálit cigaretu? Pro blondýnku žádný problém. Asi by se hodně divila, kdyby došlo k tomu nejhoršímu. Naštěstí přežila. Měla ale sakra kliku.

Související články

Další články