Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Je to jeho věc! Ivana Jirešová je na horách a tragický pád Viktora Dyka neřeší

Je to jeho věc, říká Jirešová o Dykově ošklivém zranění.
+ Dalších 8 fotografií
Měl slavit narozeniny, místo toho ale pro Viktora Dyka (49) v neděli začal boj o život. Muzikálový herec se propadl ztrouchnivělou podlahou a skončil v umělém spánku. Rodina je na dně, ale jeho exmanželku Ivanu Jirešovou (40) tragické zranění zřejmě příliš nezasáhlo.

„Nemám o něm žádné zprávy. Je to jeho věc, i když se teda týká i nás všech okolo,“ řekla eXtra.cz Jirešová, která je momentálně s dcerou Sofinkou na horách. „Nezlobte se, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Já si myslím, že by se o tom nemělo ani psát. Mělo by se psát o hezkých věcech,“ dodala úplně klidným hlasem.

Jak to tak vypadá, etapa společného života s Viktorem Dykem je už pro Ivanu Jirešovou naprostou minulostí. Kdo by čekal, že se herečka z Ordinace v růžové zahradě kvůli exmanželově tragické nehodě předčasně vrátí z hor do Prahy, ten by se pletl. Zimních radovánek si bude Jirešová s dcerou Sofií užívat i nadále.

Dyka po pádu s vážnými zraněními okamžitě převezli do nemocnice. Po náročné operaci musel být uveden do umělého spánku a nyní leží na jednotce intenzivní péče. Smrti prý herec unikl jen o vlásek.

Mohlo by vás zajímat

Další články