Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Je to hyena! Tadeáška jsem milovala (†4 měsíce) více než ona, vzkázala matce babička

Je to hyena! Tadeáška jsem milovala (†4 měsíce) více než ona, vzkázala matce babička
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
nenávist
Případ mrtvého Tadeáška (†4 měsíce) stále není uzavřen a neproběhl dokonce ani pohřeb. Matka zemřelého chlapečka si stihla už obarvit vlasy a bavit se s přáteli, jako kdyby se nic nestalo. Biologický otec Dominik S., který není zapsán v rodném listu, musí jen vyčkávat na to, jak dopadne vyšetřování. Teď promluvila i biologická matka Dominika, Petra S., a k matce Tadeáše nebyla zrovna vlídná...

Na konci května volala matka Veronika s pláčem, že jí někdo unesl syna i s kočárkem. Netrvalo dlouho a policisté našli malého Tadeáška v řece. Vyšetřování a pitva ukázaly, že se čtyřměsíční chlapeček neutopil, ale ani jej nikdo nezabil. Policisté pracují s tím, že může jít o syndrom náhlého úmrtí. Matka Tadeáše pak přišla s tím, že chlapeček zemřel, ona zazmatkovala a tělíčko hodila do vody.

Dominik S. speciálně pro eXtra promluvil a řekl, že její verzi nevěří. "Buď prochladl a zmodral, nebo ho nechala brečet tak dlouho, že mu praskla pumpa. Jenže jak byl dlouho v té vodě, tak nemohou nic prokázat. Neměl ani dupačky. Když ho našli, měl jen plenku a tričko. Teď řešíme s právničkou, aby nám vydali tělo, abychom mohli udělat pohřeb. Nejsem zapsaný v rodném listu," vysvětlil Dominik.

Matka biologického otce Tadeáše si nebrala servítky

Tentokrát na Veronice nenechala nit suchou ani Petra S., matka Dominika. "Biologický otec nebyl zapsán do rodného listu, i když jsme o to usilovali. Tudíž ani já jsem nebyla oficiálně babičkou," rozčílila se Petra. "Ta hyena, jak ji nazýváme, si dítě převzala, jelikož na něj měla nárok jako matka," pokračovala Dominikova matka s tím, že nemohli tušit, co se bude dál dít.

Prohlásila, že malého Tadeáše stále milují a nepřestanou. "To se nedá říct o jeho biologické matce - hyeně," nešetřila Tadeášovu matku Petra S. Podobně se vyjádřil i její syn Dominik. Veronika, chlapečkova matka, ho prý od začátku nechtěla, ale zdráhala se ho vydat i Dominikovi.

Dítě nechtěla, ale nenechala ho ani otci

"Říkal jsem, ať ho dá tedy mně. Moje máma ho miluje. Postarali bychom se o něj. To ale odmítala a dělala schválnosti. Ona ho nechtěla, ale nechtěla mi ho ani dát," uvedl pro eXtra. Pohřeb malého Tadeáše se stále nekonal a dokud policie nepřijde s jasným verdiktem a nevydá rodině tělo, ani se neuskuteční. Snad brzy nalezne Tadeášek klid...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy