Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Je to hyena! Tadeáška jsem milovala (†4 měsíce) více než ona, vzkázala matce babička

Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
nenávist
Případ mrtvého Tadeáška (†4 měsíce) stále není uzavřen a neproběhl dokonce ani pohřeb. Matka zemřelého chlapečka si stihla už obarvit vlasy a bavit se s přáteli, jako kdyby se nic nestalo. Biologický otec Dominik S., který není zapsán v rodném listu, musí jen vyčkávat na to, jak dopadne vyšetřování. Teď promluvila i biologická matka Dominika, Petra S., a k matce Tadeáše nebyla zrovna vlídná...

Na konci května volala matka Veronika s pláčem, že jí někdo unesl syna i s kočárkem. Netrvalo dlouho a policisté našli malého Tadeáška v řece. Vyšetřování a pitva ukázaly, že se čtyřměsíční chlapeček neutopil, ale ani jej nikdo nezabil. Policisté pracují s tím, že může jít o syndrom náhlého úmrtí. Matka Tadeáše pak přišla s tím, že chlapeček zemřel, ona zazmatkovala a tělíčko hodila do vody.

Dominik S. speciálně pro eXtra promluvil a řekl, že její verzi nevěří. "Buď prochladl a zmodral, nebo ho nechala brečet tak dlouho, že mu praskla pumpa. Jenže jak byl dlouho v té vodě, tak nemohou nic prokázat. Neměl ani dupačky. Když ho našli, měl jen plenku a tričko. Teď řešíme s právničkou, aby nám vydali tělo, abychom mohli udělat pohřeb. Nejsem zapsaný v rodném listu," vysvětlil Dominik.

Matka biologického otce Tadeáše si nebrala servítky

Tentokrát na Veronice nenechala nit suchou ani Petra S., matka Dominika. "Biologický otec nebyl zapsán do rodného listu, i když jsme o to usilovali. Tudíž ani já jsem nebyla oficiálně babičkou," rozčílila se Petra. "Ta hyena, jak ji nazýváme, si dítě převzala, jelikož na něj měla nárok jako matka," pokračovala Dominikova matka s tím, že nemohli tušit, co se bude dál dít.

Prohlásila, že malého Tadeáše stále milují a nepřestanou. "To se nedá říct o jeho biologické matce - hyeně," nešetřila Tadeášovu matku Petra S. Podobně se vyjádřil i její syn Dominik. Veronika, chlapečkova matka, ho prý od začátku nechtěla, ale zdráhala se ho vydat i Dominikovi.

Dítě nechtěla, ale nenechala ho ani otci

"Říkal jsem, ať ho dá tedy mně. Moje máma ho miluje. Postarali bychom se o něj. To ale odmítala a dělala schválnosti. Ona ho nechtěla, ale nechtěla mi ho ani dát," uvedl pro eXtra. Pohřeb malého Tadeáše se stále nekonal a dokud policie nepřijde s jasným verdiktem a nevydá rodině tělo, ani se neuskuteční. Snad brzy nalezne Tadeášek klid...

Související články

Další články