Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je to horší, než se čekalo! Modrá velryba má na svědomí šílené množství dětských obětí!

+ Další fotografie
Nebezpečná hra Modrá velryba, která dovede děti až k sebevraždě, je i v Česku. A představuje obrovskou hrozbu pro českou mládež! Hra se objevila v Rusku, ale oběti má po celém světě. Rozsah téhle zvrácené zábavy je větší, než se čekalo.

Hra má mít podle posledních informací až 150 obětí, z toho 120 pochází z Ruska. Ze země, kde vznikla. Děti se přihlásí a dostanou instrukce od kurátora. Dohromady je to 50 úkolů, kdy si musí ubližovat. Ten poslední je nejděsivější. Dotyčný musí spáchat sebevraždu. Jedině tak může hru „vyhrát“. Jinak mu prý kurátoři zničí život.

„V současné době konáme především preventivní kroky. Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu, v jejíž gesci je počítačová kriminalita, se snaží spojit s administrátory Facebooku a Instagramu, aby tak zamezili dalšímu šíření této ‚hry‘. Dále prověřujeme, zda s touto hrou mají nějakou spojitost podezřelá úmrtí dětí,“ píše policie na svých stránkách a potvrzuje, že se hra objevila i u nás.

Byly jejími oběťmi i dívky, které společně spáchaly sebevraždu na kolejích?

O hře otevřeně promluvila čtrnáctiletá Češka Dominika. Ta popisuje šikanu ze strany kurátorů, když odmítá plnit sebezničující úkoly. Více si o tom můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články