Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Je to holt smolařka: Kaley Cuoco z Teorie velkého třesku ohlásila další rozvod

Filmaři nakonec obsadili Kaley Cuoco.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie

Herečka Kaley Cuoco (35), jež je známá svojí rolí Penny v seriálu Teorie velkého třesku, se rozvádí s manželem Karlem Cookem (30). S miliardářem vydržela tři roky. Je to již druhé manželství, které Cuoco nevyšlo.

„Navzdory hluboké lásce a vzájemnému respektu jsme si uvědomili, že naše současné cesty nevedou stejným směrem. Učinili jsme toto rozhodnutí společně díky nesmírné úctě a vzájemnému respektu.“ Těmito slovy oznámila herečka Kaley Cuoco rozvod s manželem Karlem Cookem.

Manželství trvalo tři roky a pro herečku jde již o druhý svazek, který jí nevyšel. Pár svůj vztah sdílel se svými fanoušky od začátku, a i proto prý nyní veřejně oznamuje jeho konec. Rozcházející se manželé k sobě navíc podle svých slov necítí hněv ani nepřátelství.

Vzali se ve stáji

Cuoco začala s Cookem chodit v roce 2016. Zásnuby pak přišly v den hereččiných narozenin o rok později. Vášniví jezdci na koních se vzali v roce 2018 ve stáji u San Diega.

Cook se jezdectví věnuje na profesionální úrovni, především je ale synem miliardáře Scotta Cooka, který vlastní softwarovou společnost Intuit. Jeho majetek šplhá k sedmdesáti miliardám korun.

Coco dříve chodila se svým hereckým kolegou ze seriálu Teorie velkého třesku Johnnym Galeckim. Rozešli se v roce 2009. Od roku 2011 pak byla zasnoubená s poradcem ohledně závislostí Joshem Resnikem, ale záhy se tento pár rozešel. Od roku 2013 žila s Henrym Cavillem, jenž ztvárnil slavného Supermana, a poté s tenistou Ryanem Sweetingem. Toho si vzala na Silvestra 2013. Rozvod přišel necelé dva roky po svatbě.Související články

Další články