Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Je to hnusné! Jiří Ovčáček zaútočil na lidi, kteří se sešli na Václaváku a pískali

Jiří Ovčáček vypěnil. Setkání na Václaváku se mu nelíbilo.
Smutní lidé se sešli na Václavském náměstí, aby ve vzpomínkách uctili rok 1968. Podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka (39) to bylo hnusné a odpuzující.

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček je proslulý tím, že rád provokuje svými názory. Mnohdy nevíme, zda zastupuje prezidenta Zemana, nebo na sociální sítě dává vlastní podivné názory.

Ovčáček nedokončil vysokou školu, byl fascinován komunismem a psal pro Blesk a Haló noviny. Alespoň to o něm tvrdí wikipedie. Nemá žádné velké vzdělání a ve funkci ho drží bezmezná loajalita k proruskému prezidentu Zemanovi.

Dne 21. srpna se Ovčáček rozhodl, že bude kritizovat ty, kteří pískali na premiéra Andreje Babiše. „Hanba těm, kteří zneužívají vzpomínku na tragickou okupaci a její nevinné oběti k vyvolávání nenávisti, kádrování a nízkému politikaření,“ napsal Ovčáček na svůj facebookový profil.

Večer Ovčáček ještě přitvrdil. Kritizoval, že se na Václavském náměstí při vzpomínkovém koncertu pískalo na lidi, kteří jsou spjati s bývalým režimem. „Je to hnusné! Odpuzující a mimořádně odporující odkazu roku 1968. Pískali ti, kteří jsou nositeli kultu nenávisti,“ domnívá se Ovčáček.

Na Václavském náměstí se v úterý večer nejvíce pískalo na Lucii Bílou. „Lucie Bílá velmi přesvědčivě a emotivně zazpívala píseň Kam tenkrát šel můj bratr Jan, přesto se jako jediná vystupující dočkala pískotu, a to zřejmě kvůli svému vystupování s ruským vojenským pěveckým souborem Alexandrovci,“ poznamenává web novinky.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články