Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

JE TO HNUS A UŽ K VÁM NEPŘIJDEME! Češi se bouří v komentářích na Facebooku

Tahle fotografie vzbudila v lidech vztek.
+ Dalších 6 fotografií
Fotografie muslimských žen v Aquapalace Praha pobouřila a rozhádala český národ. Odpůrci to berou jako nechutné zvýhodňování muslimů v naší zemi a a nechtějí si to nechat líbit. Hrubě uráží ženy muslimského původu a nadávají vedení Aquapalace na Facebooku.

Stránka Aquapalace Praha na Facebooku je momentálně plná nenávistných komentářů a vzteku! Češi odmítají takové zvýhodňování muslimů a jak sami tvrdí, už NIKDY tento aquapark nenavštíví. Drsná slova, nadávky a xenofobní urážky v každé druhé větě.

Opravdu se bouří pouze kvůli tomu, co mají dvě muslimské ženy na sobě? Nebo jim prostě překáží hlavně kvůli jejich víře? Pan Jiří H. se vyjádřil: „No to je tedy hnus muslimky.“ Další komentář přidal Filip K.: „Humus!!! V živote už sem nepáchnu. Muslimky můžou v hadrech? Kde to jsme.. Všechny ty nechutnosti hold odplavou v bazénu. Udělám vám reklamu! Fuj!“

A tohle jsou pouze dvě reakce z několika stovek komentářů a vtipů, které lidé na Facebook přidávají. Na druhé straně jiní si tohoto postavení váží a naopak rádi uvítají muslimy jak u nás v Česku, tak i v aquaparku. Nechápou, proč by také neměli, přece jen jsou to jen dvě matky s dětmi a chtěly se vykoupat, nevidí na tom nic špatného a Aquapalace Praha drží palce a přejí pevné nervy.

Mohlo by vás zajímat

Další články