Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je to CIKÁNKA A PROSTITUTKA! Monika Štiková se rasisticky obula do přítelkyně manžela Michala

+ Dalších 6 fotografií
V pořadu Štiky se manžel Moniky Štikové (45) choval chvílemi jako uťápnutý oslík, který by si od ženy nechal klidně amputovat všechny končetiny, kdyby jí to udělalo dobře. Teď si ale Michal Štika (48) dovolil osamostatnit se a našel si přítelkyni. Už za svou chotí neběhá jako ocásek, takže přišla velmi neuvěřitelná rasistická reakce na jeho novou lásku!

Michal v našem pořadu eXtra Focus oznámil, že randí se zdravotní sestřičkou Barunkou, s kterou je hrozně šťastný. To se prakticky rovná urážce štičího majestátu nejvyššího stupně. Ještě byl tak „drzý“, že prohlásil, že i v posteli je to s ní mnohem skvělejší, než jak tomu bylo s Monikou.

To by namíchlo asi každou, takže když jsme zavolali matce rodu a hrdince nového vlastního televizního pořadu, čekali jsme něco ostřejšího. A nezklamala nás.

„Ptáte se, co říkám na tu Cikánku? Jak tvrdí, že je zdravotní sestra, a přitom píše mé nejlepší kamarádce, že chtějí trojku? Myslíte tuhle prostitutku? Tak k tomu se vůbec nebudu vyjadřovat. Jsem na dovolené. Nazdar!“ prohlásila Monika Štiková do telefonu nakvašeně a zavěsila.

Leckdo by si mohl myslet, že jí vyhovovala dosavadní role, kdy i podle dcery Ornelly vodila Michala za nos, užívala si s kdekým, a přitom měla zadní vrátka u svého manžela. Když ten si teď našel vlastní lásku, asi se to Monice mnohem hůř vydýchává.

Podle nás je to ale teprve první zahřívací kolo a dočkáme se ještě mnohem peprnějších vyjádření a soubojů.

Související články

Další články