Každý to věděl, ale nechtěl si to přiznat. Jarda nároďák neposílí a raději bude věnovat čas své krásné přítelkyni, modelce Veronice Kopřivové. Jágra nyní čeká delší volno, jelikož s Floridou nedokázal v 1. kole play-off NHL přejít přes Islanders z New Yorku.

Kladenský rodák podotkl, že na národní tým nemá dost fyzických sil, kdyby je prý měl, pak by účast alespoň zvážil. Otázkou je, zda zbytek sil, které mu zbyly, raději nevěnuje k rozvinutí vztahu se svou novou přítelkyní Veronikou Kopřivovou a sexuálním hrátkám, na které neměl během sezony čas.

Trenér nároďáku určitě neměl z další omluvenky radost, protože účast na MS odmítá jeden hráč za druhým, hrát nebude ani Jágrův spoluhráč Hudler, “mlátička” z Philadelphie Gudas nebo Jakub Voráček, oba hokejisté Flyers totiž v klubu neprošli vstupní lékařskou prohlídkou.

Jágr v play-off score nebodoval, zahrál hodně pod své možnosti a možná i díky tomu Panthers skončila sezona. Jarda už je ale nažhaven na další sezonu, chce být ještě silnější a prý pro to udělá naprosto vše, možná i mnoho nocí nechá svou krásnou přítelkyni spát samotnou v posteli a raději půjde makat do posilovny, jak je u něj zvykem.