Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Je to bomba! Dámská jízda ze Špindlu sestřelila i Star Wars a s přehledem válcuje kina

Špindl v Česku rozdrtil nejnovější díl Star Wars!
Zdroj: Bontonfilm/Lucasfilm
+ Dalších 41 fotografií
Historie se opakuje! Zimní komedie Špindl láme rekordy a odsunula nejnovější díl světového fenoménu Star Wars až na druhou kolej. Češi zkrátka nedají na zimní komedie dopustit, to stejné totiž vesmírná sága zažila i před dvěma lety, kdy ji v kinech převálcoval film Padesátka.

Star Wars mají zkrátka smůlu! Už podruhé se ukázalo, že čeští diváci dávají rozhodně přednost legraci na horách posetých sněhem před přestřelkami ve vesmíru. Zatímco před dvěma lety to byla Padesátka Vojty Kotka, tentokrát si na nejnovější díl vesmírné ságy došlápla zimní komedie Špindl

Dámskou jízdu na horách v čele s Annou Polívkovou si nenechalo ujít už 160 000 diváků, během posledního prosincového týdne to bylo rovných 70 000. Zbrusu nový díl Star Wars, který ve světě utržil už miliardu dolarů, tak hraje v Česku až druhé housle.

A zájem o Špindl rozhodně nekončí. Přirovnání k legendám českého filmu jako Anděl na horách nebo Sněženky a machři způsobilo poprask a davy lidí se chtějí přesvědčit, zda tomu tak skutečně je. Pokud jste Špindl ještě neviděli, určitě na nic nečekejte a zajděte na něj!

Související články

Další články