Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Je to bohyně dokonalosti… Krásná Anna Kadeřávková promluvila o své váze!

+ Dalších 47 fotografií
Má stovky tisíc fanoušků. Její půvab se nedá vyjádřit slovy. A k tomu oplývá neskutečným hereckým talentem. Řeč je o Anně Kadeřávkové (20), která svůj um propůjčila před časem seriálové Ulici. Redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor, v němž prozradila pikantnosti ze svého života. A nebála se promluvit i o své postavě a váze.

Lidé si ji zamilovali jako Rozinu ze seriálové Ulice, kde už ale rok nepůsobí. Aktuálně natáčí pro Českou televizi a jednu nejmenovanou americkou firmu. Anna Kadeřávková má devět sourozenců a už jako malá chtěla být herečkou. Možná sama nevěřila, že se stane jednou z nejvyhledáva­nějších. Její sen se splnil. A to nejen díky její obrovské píli, talentu a kráse…

Mnoho lidí řeší její naprosto fantastickou postavu. Hodně dívek by chtělo mít stejnou a některé se ptají, co stojí za její dokonalostí, kdy na ní zbytečný tuk hledá člověk marně. „Přes půl roku nejím žádné sladké, nejím maso a cítím se opravdu hodně zdravě. Dokonce mám pocit, že jsem i trošičku zhubla,“ prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz krásná Anička.

Na kameru ukázala i svou brutálně dokonalou postavu, se kterou strčí hravě do kapsy i profesionální modelky. „Měřím 173 centimetrů a vážím něco okolo 55 kilogramů,“ pokračovala Anna Kadeřávková, která se v minulosti věnovala dlouhých devět let atletice. Jenže herectví mělo přednost…

Co všechno o sobě prozradila? Jak to má se svým přítelem, s nímž randí už dva a půl roku? A co dalšího prozradila o svých křivkách? Na to se podívejte v exkluzivním rozhovoru.

Související články

Další články