Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je to 20 let: Hodně vtipná fotka Leoše Mareše! Podívejte, co to bylo za holobrádka

Leoš Mareš si ze sebe umí udělat legraci.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 64 fotografií
Nejbohatší český moderátor Leoš Mareš (41) toho má za sebou opravdu hodně. Od své kožichové éry se dokázal vypracovat až na úplný vrchol. Za svou minulost se ale ani trochu nestydí a nyní to opět dokázal. Podělil se o dvacet let starou fotografii, na které vypadá vážně směšně.

Holá brada, lesklé nagelované vlasy a výraz uličníka. Takový byl Leoš Mareš (41) přesně před dvaceti lety. Pochlubil se fotkou z roku 1998 a je to pohled vskutku k popukání.

Mareš toho během své dlouhé kariéry stihl opravdu hodně. Zkoušel to i jako zpěvák, ale vzhledem ke svému hlasovému rozsahu to raději záhy zase zabalil. Přesto letos pořádá další koncerty. K jeho kožichovému období se raději podrobněji vracet nebudeme.

Dnes nejlépe vydělávající moderátor v Česku si ze sebe umí udělat legraci. „Ve čtvrtek se prý dávají na Instagram staré fotky. Tak tady je jedna z roku 1998. Všichni si teď odečtěte od svého věku 20. Kolik vám vyšlo? Kdo je tady v mínusu?“ připsal k archivní fotce Mareš.

A jeho hvězdná dráha se rozhodně ke konci nechýlí. Letos se na něj můžeme těšit jako na moderátora v nové řadě pěvecké soutěže SuperStar.

Související články

Další články