Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Je Tereza H. zasnoubená? Hned po propuštění se chce vdávat!

Zdroj: lahorenews.tv
+ Dalších 24 fotografií
vězeňské vdavky
Tereza H., která byla v lednu loňského roku zadržena na letišti v Láhauru s téměř devíti kilogramy heroinu, se chce vdávat! Z pašeračky se stala pákistánská celebrita a tak nikoho neudivilo, když se za ní stavil slavný pákistánský zpěvák Farhan Ali Waris, aby si s ní promluvil o jejím případu. Je snad on jejím novým vyvoleným?

Jakkoliv si většina Čechů podle komentářů na sociálních sítích přeje, aby byla Tereza H. spravedlivě potrestána, v Pákistánu je za hvězdu, které propuštění na svobodu přejí dokonce i místní celebrity. Serveru blesk.cz se Tereza s mnohým svěřila, především ale prozradila, co plánuje po propuštění.

Ani vzhledem k tomu, kolik soudců se u jejího případu vystřídalo a slibovalo jí brzké vynesení rozsudku, které nepřišlo, pašeračka neztrácí naději. Naopak se zdá, že si myslí, že bude brzy propuštěna. Už si dělá plány, na jaké by jiný člověk, po více než roce stráveném v cele, neměl ani pomyšlení.

Serveru blesk.cz Tereza svěřila, že v Pákistánu jsou moc hodní a milí lidé. Pochlubila se návštěvou známého pákistánského zpěváka, který měl prý v okolí zrovna nějakou práci a při té příležitosti se stavil, aby s Terezou probral její případ.

Poté se ale pochlubila něčím, co by nikdo nečekal. Hned po propuštění má totiž v plánu svatbu. Jméno svého vyvoleného bohužel nesdělila. Přeskočila snad mezi Terezou a zpěvákem jiskra, která zažehla plamen podivné lásky celebrity k pašeračce tvrdých drog?

Související články

Další články