Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Je těhotná, mají jasno fanoušci: Meghan se hodně zakulatila a pořád si hladila bříško

Je těhotná, mají jasno fanoušci: Meghan se hodně zakulatila a pořád si hladila bříško
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Těhotenství
Není to tak dlouho, co Meghan Markle (38) porodila syna Archieho a dala tak princi Harrymu (35) prvního potomka. Nyní to vypadá, že je na cestě další dítě. Meghan s Harrym se účastnili významné události, kde se uctívá památka válečných veteránů. A právě tam se vévodkyně ze Sussexu ukázala v modrém kabátku, ve kterém vypadala, jako když je podruhé těhotná.

Šestého května uvítala britská královská rodina nového člena. Všichni na tento den dlouho čekali, protože se měl narodit první potomek princi Harrymu Syna mu porodila někdejší herečka Meghan Markle. Už je to půl roku, co malý Archie poprvé spatřil světlo světa. Královskému miminku už dokonce vyrazily první zoubky a dokonce se už i plazí.

Druhé dítě na cestě?

Ve Westminsteru započala osmidenní vzpomínka, při které se každoročně uctívá památka válečných veteránů. Pro Velkou Británii a její občany jsou tyto dny velmi významné. Této důležité události se účastnila také Meghan Markle s manželem princem Harrym.

A jak to tak vypadá, Meghan je zřejmě podruhé těhotná. Je tedy dost možné, že malý Archie bude mít brzy sourozence. Meghan měla modrý kabátek, ve kterém bylo jednoznačně vidět těhotenské bříško. Vévodkyně ze Sussexu se nám pořádně zakulacuje, což znamená příchod dalšího potomka. Snímek s bříškem naleznete ve fotogalerie.

Ve stopách Kate

Nebylo by to nic proti ničemu, pokud Meghan otěhotněla po tak krátké chvilce od porodu. Podobně tomu bylo i u Kate Middleton, která porodila princi Williamovi už tři děti. Vévodkyně z Cambridge totiž po prvním porodu, kdy na svět přivedla prince George v roce 2013, dlouhou neotálela a brzy znovu otěhotněla. Princi Williamovi dala dalšího potomka. Tentokrát dcerku princeznu Charlotte. Nejmladší syn princ Louis se pak narodil s větším odstupem loni dubnu.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy