Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Je tak hloupá, jak vypadá! Tereza H. dostává od zahraničních fandů pořádnou nálož

+ Dalších 24 fotografií
Pašeračka Tereza
Tereza H. (22) už se za zdmi pákistánské věznice zákonitě musí nudit. Na verdikt čeká už od ledna, kdy byla zadržena na mezinárodním letišti v Láhauru s 8,5 kila heroinu v kufru. Zatímco v České republice jsou tací, kteří jí drží pěsti, v zahraničí je tomu spíše naopak.

Pašeračka, kterou zná celý svět, má od svého zadržení s kufrem drog pořádnou smůlu. Soudní stání týkající se jejího případu jsou neustále odročována. Někdy si soudce odjede na dovolenou, jindy pro změnu stávkují všichni soudci.

Tereza H. se setkává se soucitem, ale i s pohrdáním, a to zejména od zahraničních fanoušků. Nezřídka o ní totiž píší třeba v denících, jako je The Sun, Mirror Online nebo Daily Mail. V diskuzích pod příspěvky zmíněných médií se s Terezou nepářou.

Zpočátku Tereza tvrdila, že o drogách v kufru nevěděla a právě tento výrok širokou veřejnost pobavil. „Z jaký je proboha planety?“ vysmívá se Karen. „Je to smutný, ale asi si myslela, že si takhle snadno vydělá,“ napsala Susan. „Je tak hloupá, jak vypadá,“ píší diskutující v komentářích.

Odhodlání říct svůj názor jim tedy rozhodně nechybí.

Mohlo by vás zajímat

Další články