Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je tady poslední superúplněk v tomto roce! Tentokrát to bude opravdu šílené!

Rychle, kluci, musíme to všechno stihnout!
Zdroj: facebook
Jako každý rok je prosinec obdobím shonu a stresu! Přičtěte k tomu však ještě působení superúplňku, který bude větší a silnější, než je obvyklé. Nejjasněji bude zářit 14. prosince zhruba hodinu po půlnoci. Jeho vliv však můžeme pocítit už nyní. Pokud se chystáte na vánoční nákupy, učiňte tak co nejdříve nebo to v rámci vlastního bezpečí odložte na dobu po úplňku. Tentokrát totiž všechno bude vzhůru nohama!

Letos jsme mohli zaznamenat sérii superúplňků, které ovlivňovaly náš život. Celý rok byl jako na houpačce a směřoval k tomuto okamžiku. Většině lidí nyní s koncem roku dochází trpělivost a přestanou tak brát ohledy na ostatní. S působením měsíce naše pocity ještě zesílí, a tak budeme dost bezohlední a zatoužíme po svobodě.

Je docela možné, že pokud se v těchto dnech vydáte do nákupního centra, narazíte na agresivní zákazníky. Není se čemu divit, celý rok se totiž jako pokaždé za něčím honíme a předvánoční horečkou jen přilijeme olej do ohně. Jistá forma exploze je tak nevyhnutelná. Slabším kusům mohou rupnout nervy a odešlou někoho třeba na severní pól za Santa Clausem. Jen si dejte pozor, aby to třeba nebyl váš šéf, vánoční prémie by se mohla hodit.

Pokud cítíte, že na vás vše stojí, ať už v práci nebo soukromém životě, a že jsou jistí lidé, kteří se bez vás absolutně neobejdou, jako byste byli snad nějaká jejich modla, přestanete být bezpáteřními ňoumy a rozhodnete se dát najevo, že máte taky svůj život. Nejste jediným obyvatelem této planety, který je schopen dokončit projekt, uvařit večeři nebo poslouchat hodinové stížnosti do telefonu. Někteří si v záchvatu touhy po svobodě naplánujete dovolenou hned na leden a je to jedině dobře. V lednu se stejně nic neděje, kromě toho, že lidé trpí povánočními depresemi.

V milostné sféře se rozhodnete jednat. Pokud jste rande odkládali nebo na sebe dlouho nechali čekat, rozhodnete se pro krok kupředu. Proč to nezkusit, protějšek se vám dlouho líbí, a když to vydržel takovou dobu, mohlo by to stát za to.

Máte-li stálého partnera a nějakou dobu vám to neklape, bez mrknutí oka to utnete. Není čas ztrácet čas a touha po svobodě je příliš silná. Jste-li ve fungujícím, stabilním vztahu, pozor! Může se stát, že přijde žádost o ruku nebo ke společnému bydlení. Zatoužíte se posunout kupředu, načež vám přijde jako skvělý nápad pořídit si miminko nebo zlatého retrívra.

Pokud to tak cítíte, je to každopádně v pořádku, nejednejte ale unáhleně, pod tlakem emocí. Pokud se totiž v návalu euforie z touhy po svobodě rozhodnete opustit práci nebo zažádat o rozvod, zkuste si nejprve promyslet následky svých činů. Pokud ale víte, co děláte, směle do toho a vydejte se vstříc novým začátkům!

Související články

Další články