Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Je tady ČÍNSKÝ ROK VEPŘE: Lva čekají potíže s láskou, Býk se dočká miminka

Je tady ČÍNSKÝ ROK VEPŘE: Lva čekají potíže s láskou, Býk se dočká miminka
Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
horoskop
Čínský rok 2019 začal oficiálně 5. února 2019 a potrvá až do 24. ledna 2020. Čínský rok ve znamení Vepře předpovídá víceméně šťastný a bohatý rok téměř pro všechna znamení zvěrokruhu. Vepř je totiž pozitivní a aktivní znamení zvěrokruhu, a tak na sebe v roce 2019 přitáhne úspěch téměř v každé oblasti života. Ale všichni zrozenci by si měli dávat dobrý pozor na promyšlenost jednotlivých kroků v osobním i pracovním životě. Riskantní kroky v roce 2019 nebudou tak úspěšné jako právě dobře promyšlené akce. Co čeká jednotlivá znamení v roce prasete?

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Berani, v roce Vepře bude váš citový život spokojený, partner si vás bude vážit a váš vztah bude pravděpodobně velmi happy. Pozor na přebíhavost a nevěry, toto je pro letošek tabu. Dosáhnete větší stability díky bohatství a zkušenostem, které jste od svého narození nastřádali. Budete se snažit o spolupráci s okolím a zaměříte se na veřejné vztahy a na to, jak vás vnímají jiní lidé. Občas se podívejte do zrcadla. Proč? To najdete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Slibné vyhlídky přináší rok Vepře v rodinném životě. Ten vám bude skýtat mnohá potěšení. Neměli byste však očekávat, že děti budou sdílet vaše sebeovládání a vyrovnanost. Býci, peníze jsou tu pro vás a provázet vás budou po celý rok Vepře. Býci dostanou šanci pro lepší profesní postavení, získání prestiže, autority a uznání. Rozhodně byste měli zbystřit zrak. Čeká vás jedno milé překvapení. Jaké? To najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) V roce Vepře očekávejte se svým partnerem dobrý a setrvalý vztah, ačkoli ani ten se neobejde bez bouřlivých momentů. Nechte své drahé polovičce prostor pro sebevyjádření, i kdyby vás to sebevíc rozčilovalo. A opatrně - většina lidí kolem vás nebude stejně rychlá, vtipná a energická jako vy. Co vás čeká v následujícím roce na poli erotickém? To najedete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Ráčci, dopřejte si letos dostatek času na rozhodování a nenechte se do ničeho tlačit. Zvýšená citlivost sice může být i zdrojem síly, protože se vztahuje k vaší vrozené vlastnosti, ale také vás může dohnat ke zbrklým činům, kterých byste později litovali. Možná plýtváte cennými energetickými zdroji při usilovné honbě za úspěchem. Měli byste zvážit pouštění se do nových věcí. Proč? To najdete ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Vaše vrozená sebedůvěra a vědomí vlastní ceny vás i v roce Vepře povedou k vyrovnanému a spokojenému životu. Je běžné, že se vám daří být ve správnou chvíli na správném místě. Proto je i letos více než nepravděpodobné, že byste utrpěli nějakou vážnou finanční újmu. V oblasti partnerství nebude rok 2019 ničím výjimečným. Ani letos pro vás nebudou trvalá partnerství příliš určující. Lvi obecně můžou mít potíže s nalezením své celoživotní lásky, je ale pravda, že řada Lvů po takovém vztahu ani netouží. Čím je lev ukázkovým příkladem? To najdete ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pro Panny je partnerství klíčové. Pokud ještě svého životního partnera nemáte, můžete ho potkat právě v roce Vepře. A pokud to tak opravdu bude, zcela jistě téměř okamžitě rozpoznáte, že on či ona je právě tou osobou, se kterou budete žít po zbytek života. Svou energii můžete v roce Vepře s úspěchem věnovat i nějaké seznamovací agentuře. Možná právě tímto způsobem najdete svého vytouženého partnera. Které období bude pro Panny nejvíce úspěšné? To najdete ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Soucit, empatie a vzájemné sdílení jsou klíčovými prvky roku Vepře pro narozené ve znamení Vah. Pokud zůstanete věrni sami sobě, měli byste letos prožít spokojený čas. Vzhledem k tomu, že se dokážete vyhýbat mnoha běžným úzkostem a stresům, jste schopni vychutnávat i určitý pocit svobody. Nesnažte se vyhýbat situacím, ze kterých byste neměli přímý užitek. Ačkoli to vypadá jako rozumné chování, mohlo by to také znamenat, že jste chladní a vypočítaví. Co vás čeká nového a v jaké části roku máte největší šanci potkat novou lásku? To najdete ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Milí Štíři, při výběru zaměstnání dávejte opravdu velký pozor na to, aby vás kolektiv nezadupal. Některé vaše schopnosti a sebedůvěra mohou být okolnímu světu trnem v oku. To může vyústit až v záštiplné chování vůči vaší osobě, které vás bude ještě více zahánět do osamělosti. Dobře se rozhlížejte a pamatujte, že častokrát bývá lepší odmítnout první nabídku a počkat na jinou. Co vám přinese následující rok a v čem bude mít výrazně větší vzrůst? To najdete ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelci, v osobním životě jste dost uvážliví na to, abyste si vybrali partnera, který vám bude roven a zároveň bude vaším přítelem. Partner, který se vás bude bát nebo kterému budou vadit vaše oblíbené vášnivé hádky, se vždy ukáže jako nevhodný, a proto bude lepší se ho raději vzdát. V roce 2019 budete občas se svým partnerem urputně nesouhlasit, ale toho se nemusíte příliš bát. Pokud se při výběru partnera budete řídit rozumem, neshody si vyříkáte a pak by měl váš vztah být šťastný. Co způsobuje vaše spory v přátelství? To najdete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Nápadů budete mít sice na rozdávání, ale jste příliš roztěkaní a přeskakujete z jedné věci na druhou. Raději vykonávejte nějakou nezávislou a individuální činnost. Po celý rok Vepře průběžně relaxujte a své peníze si užívejte, protože štěstěna nad vámi letos drží ochrannou ruku. Také dojde k podpoře vašeho milostného života. Na jaře budou speciálně ovlivněny vaše city a emocionální prožitky. Jaká část období roku Vepře pro vás bude nejlepší? To najdete ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Milí Vodnáři, v průběhu roku 2019 myslete na ostatní, potěšte je třeba drobnými dárky či pozornostmi. Když kolegyni donesete snídani, zahřeje vás její úsměv na celý den. V roce Vepře bude důležitá schopnost umět polevit a zachovat si odstup. V oblasti lásky a vztahů čeká Vodnáře setrvalý rok. Přitahujete vášnivé, bezprostřední lidi, kteří tíhnou k přírodě. Čeká vás ale i jeden velký problém. Jaký? To najdete ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Při svém rozhodování vše pečlivě zvažujte a hledejte také oporu a radu svých přátel. Pokud už máte vyřešit nějaký problém samostatně, i letos se toho dokážete zhostit bez stížností. V lásce bude rok 2019 plný výkyvů. Očekáváte, že se váš partner bude chovat stejně čestně jako vy. Pokud to tak nebude, budete rozmrzelí, jestliže váš protějšek není schopen sdílet váš smysl pro lásku a oddanost. Na čem budete závislí v roku Vepře? To najdete ve fotogalerii.

horoskop

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy