Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je ta holka z Novy zadaná? Muži z celého Česka začali řešit tuto tajemnou kočku!

Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Michaela Šmídová se proslavila jako politická reportérka TV Nova. Nyní povýšila a na stanici Nova 2 (dříve Smíchov) moderuje večerní zpravodajskou relaci. Co o ní určitě nevíte?

Tahle krásná moderátorka patří k tomu nejlepšímu, co Nova může nabídnout. Kromě toho, že je neskutečně sexy, tak je taky velmi chytrá a ví, co chce. Vystudovala Fakultu sociálních věd na Univerzitě Karlově a chtěla se živit jako simultánní překladatelka v Bruselu.

Nyní začala moderovat večerní zpravodajskou relaci na Nova 2 a hned se o ni začali zajímat diváci a divačky. Tedy o trochu více diváci. A všichni řeší, zda je Michaela volná, nebo zadaná.

„Jsem zadaná, ale hlídám si soukromí. Každý tu mediální slávu tolik nevyhledává,“ usmála se Michaela s tím, že toho pravého odhalí, až bude čas.

Pokud chcete mít pocit, že máte Michaelu u sebe doma v obýváku, tak sledujte každý všední den ve 22 hodin zprávy TN2 na stanici Nova 2.

Související články

Další články