Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Je Survivor kvůli válce na Ukrajině v ohrožení? Producent prozradil detaily ze zákulisí

Soutěžící Survivoru o konfliktu na Ukrajině netuší.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
survivor

Válku na Ukrajině zaznamenal celý svět, nebo alespoň ten, kam dosahují média a lidé mají k dispozici komunikační zařízení. To se ovšem netýká účastníků reality show Survivor, kteří jsou od dění ve světě naprosto odtržení. Producent Survivoru Marek Orlík na svém Instagramu prozradil, jak se tragická situace na Ukrajině dotkla reality show a zda plánují účinkující s děním obeznámit.

Producentu Survivoru a vítězi prvního Robinsonova ostrova Marku Orlíkovi přišlo na téma Ukrajiny mnoho dotazů. Fanoušky Survivoru zejména zajímalo, zda mají účastníci o válečném dění na Ukrajině tušení.

"Přišly mi k tomuto tématu stovky zpráv, takže mi přijde správné, abych tuto situaci adresoval. Soutěžící na ostrově o probíhajícím konfliktu na Ukrajině nevědí, jakékoliv externí informace se k nim nedostávají, žijí pouze Survivorem," prozradil Orlík na svém Instagramu se slovy, že televize ale kontaktovala rodiny všech soutěžícíh, aby se ujistili, že se jich válka nijak osobně nedotýká.

"Za TV Nova a Markíza jsme se ale spojili s jejich blízkými a ověřili, že nikdo z jejich rodiny či nejbližších lidí není v přímém ohrožení," dodal.

Bývalí účastníci podporují Ukrajinu

Z Dominikánské republiky se již vrátilo několik soutěžících, kterých se válka na Ukrajině velmi dotkla. Proto se řada z nich zapojila do pomoci. "S přítelem máme v bytě volný pokoj a nabídli jsme ubytování. Pokud nám přibudou nějakcí spolubydlící z Ukrajiny, tak už se na ně těšíme a postaráme se o ně," svěřila se pro eXtra.cz Iva Pazderková.

Do pomoci Ukrajině se zapojil i Adam Raiter nebo Matěj Paprčiak, který vyjádřil svou podporu nejen během demonstrací a koncertů na Václavském náměstí, ale také se aktivně zapojil do humanitární a finanční pomoci.

"Poslali jsme na pomoc peníze, organizacím jsme pak předali i nějaké léky a hygienické potřeby. Podporujeme to na sociálních sítích a snažíme se být aktivní, co to jen jde. Možná pojedu na hranice i kvůli známým, kteří mají z Ukrajiny přijet, všechno se ale zatím domlouvá," prozradili nám Matěj Paprčiak s přítelkyní Karolínou Holubovou.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy