Některé přítomné svým emotivním vystoupením na včerejších Slavících Ewa Farna (24) poměrně šokovala tím, když se při děkovačce rozplakala. Jakmile to diváci na televizních obrazovkách uviděli, okamžitě začali na sociálních sítích spekulovat o tom, zda není zpěvačka těhotná.

V komentářích se všemožně dohadují nad tím, že Ewa je přece zvyklá na to přebírat Slavíky, a většina z nich to tak nějak tušila, že se nadaná Ewa umístí. Proto vyvstal názor, zda náhodou není těhotná a hormony zkrátka dělají své.

Novopečená paní Chobotová se totiž při děkovné řeči rozplakala s tím, že to rozhodně nečekala. To některé nejenom v sále zarazilo.

I když je zpěvačka korpulentnější postavy, tak se v minulosti klidně nasoukala do upnutých šatiček a bylo jí to jedno. V poslední době ale volí čím dál tím volnější modely. To je také jeden z argumentů jejích fanoušků, že by mohla být těhotná.

Poslední, o čem se lidé baví, je to, jak Ewa vypadá. Už několikrát se předvedla bez make-upu a na svůj vzhled příliš nedbá. Další důvod, proč si někteří myslí, že je v tom.