Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Je strašně zamilovaná! Kateřina Kristelová po čtyřech letech zveřejnila snímek s partnerem, kterého už představila dceři

Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Dělá hodně slušné pokroky! Kateřina Kristelová vytřela všem svým závistivcům zrak, když si libuje ve vztahu s Tomášem Řepkou. Zlí jazykové jim věštili brzký konec, místo toho sexy moderátorka exkluzivně eXtra.cz přiznala, že svou dceru Claudinku už představila někdejšímu fotbalovému bouřlivákovi.

Moderátorka vystavila snímek, jak si s Řepkou vyrazili na diskotéku. "Občas někam zajdeme, ale s ohledem na dceru se vracíme lehce po půlnoci," řekla eXtra.cz půvabná Katka, která se po boku Řepky musí cítit jako nevyřáděná dvacítka a on jako kluk, co dostal poprvé od holky pusu. Oba jsou zkrátka po dlouhých letech pořádně zamilovaní. A podle toho i jednají.

"Tomáše jsem představila Claudince a rozumějí si spolu, což je pro mě jako pro mámu moc fajn. Dál toto téma ale rozebírat nehodlám," řekla nám Kateřina a pokračovala, že oba partneři přemýšlejí o tom, že by spolu v budoucnu bydleli. "Tuto věc jsme už otevřeli, oba si ale budeme držet odstup. Až to přijde, tak určitě najdeme nějaké neutrální bydlení, kde nám bude dobře," dodala Kateřina Kristelová, které mnozí její kolegové lásku k bývalé "kopačce" moc přejí.

Související články

Další články