Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Je snad zase sama? Dáda Patrasová dala svému Italovi slib, který ale nesplnila!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Tvrdila, že v září budou spolu, ale nestalo se tak. Idol dětských srdcí Dáda Patrasová (62) měla v září odcestovat do slunné Itálie za svým partnerem Vitem, místo toho ale zůstala v Česku. A nastává tak otázka, zda jsou ještě spolu. Navíc podle slov Dády je s Felixem (75) častěji, než je u rozejitých manželů zvykem...

„Budeme spolu v září, moc se těším. Budeme s Vitem cestovat a určitě se zdržím více než týden,“ prozradila své plány před několika týdny Dáda. Jenže v září do Itálie neodcestovala a zatím to nevypadá, že by měla sbalené kufry a chystala se na dovolenou.

Sice tvrdí, že s Italem budou brzy společně žít, ale je také dost možné, že vzdálenost jejich vztah hodně zdeformovala. „Plánujeme společný život. Jsme denně na Skypu a telefonu,“ tvrdí Dáda, která se ale paradoxně začala intenzivněji stýkat se svým manželem Felixem. „Je doma každý den a chce po mně sex,“ byla její slova pro eXtra.cz.

Působí to tak, že Dáda, která neplánuje rozvod, našla společnou řeč s manželem Felixem a s italským milovníkem se přestala stýkat. Kdo ví, třeba v brzké budoucnosti obnoví Felix i Dáda společné soužití.

Mohlo by vás zajímat

Další články