Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je snad Nelinka Slováková nová Agáta? Založila si vlastní značku oblečení pro ženy s malou zadnicí a pojmenovala ji stejně jako paní Duckface!

Redakční bloggerka Nela Slováková se rozhodla obohatit svět české módy
o neonové tangáče.
Zdroj: facebook.com

Je libo neonová tanga, jaká nosila vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (24) během svých rozmařilých dovolených v exotických krajích? Máte jedinečnou možnost je získat. Nelinky se totiž prý ptaly zástupy fanynek na to, kde svůj rozsáhlý krycí koupací úbor splašila.

A to akční Brňačku pobídlo k tomu, aby si založila vlastní módní značku. Dámám při této příležitosti prozradila jedno velké sladké tajemství: „Milé slečny, na základě vašich dotazů, kde a odkud jsem vzala plavky, které jsem měla na Maledivách a na Mallorce, jsem se rozhodla vám to prozradit. Tyto plavky jsem si nechala ušít speciálně pro sebe. Ale protože se vám moc líbí, nechám je vyrobit i pro vás,“ podělila se Slováková nezištně o svou radost.

Značka byla pojmenována originálně – Nela Slováková Fashion, což připomíná spoustu jiných „fashion“ značek, mimo jiné i tu, kterou provozovala třeba modelka Agáta Prachařová (28) se svou agatafashion. Ke svému novému projektu naše redakční bloggerka dodává: „K mání budou téměř všechny neonové barvy. Spodek bude dostupný pouze ve velikosti S-M, v tangovém provedení. Brazilky a normální kalhotky šít nebudeme,“ což nás uklidnilo, protože zde nikdo kromě našeho redakčního potkana velikostí S-M nedisponuje.

Vršek od plavek je ovšem prý univerzální – tedy sedí na prsa S-L, takže pokud jste vyrobena ze silikonu, budete si muset přikoupit na zakrytí vaší hrudní pryže ještě trochu látky.

Související články

Další články