Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Je snad konec internetu? Facebook postihl celosvětový výpadek!

Na Facebooku se každý den objeví cca 350 milionů nových fotek.
Už desítky minut se největší sociální síť Facebook potýká s rozsáhlým výpadkem. Podle zpráv jednotlivých uživatelů, kterých jsou tisíce, to vypadá, že nefunguje ve všech koutech světa. Nejdou ani posílat zprávy přes aplikaci Messenger.

Facebook postihl celosvětový výpadek. Bez populární sociální sítě zůstali uživatelé v Evropě, Spojených státech a Jižní Americe, problémy s jejím fungování ale hlásí i lidé z některých asijských zemí.

Liší se přitom informace, které Facebook jednotlivým uživatelům zobrazuje. „Omlouváme se, něco se pokazilo. Pracujeme na tom, abychon to opravili co nejdříve,“ zní jedna z hlášek. Jiným lidem se zase ukazuje tahle: „Facebook se brzy vrátí. Znovu se připojit budete moct za pár minut.“ Některým stránka vypíše jen prostou větu, že je služba nedostupná.

V Česku se služby Facebooku obnovily zhruba po hodině a půl, v jiných zemích ale výpadek dále trval. Problémy měla i sociální síť Instagram, kterou Facebook vlastní.

Mohlo by vás zajímat

Další články