Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Je Shopaholicadel projektem Kazmy? Internetem koluje, že bavič chystá další virál

Je Shopaholicadel dalším projektem Kazmy?
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Kazma/Se svolením TV Barrandov
+ Dalších 5 fotografií

Je Shopaholicadel dalším projektem Kazmy? V posledních dnech se internetem šíří řada spekulací, ale i pádných důkazů o tom, že za tvorbou bizarní influencerky stojí právě známý bavič Kamil Bartošek alias Kazma. Ten však před časem oznámil konec své tvorby a odchod do ústraní. Mohlo by se však jednat o předem velmi dobře promyšlený krok. Fanoušci očekávají velký comeback a další virální trhák. 

Pamatujete si na největší televizní skandál v Česku? V roce 2017 za ním stál právě internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma a celá jeho crew One Man Show. Jednalo se o zinscenovaný díl pořadu Prostřeno!, ve kterém Kazma nejenže odhalil praktiky natáčení reality show, ale především poukázal na Tourettův syndrom. Do pořadu "vyslal" Karla Ondrku alias muže s dvaceti dioptriemi, permanentní erekcí, slepicí jménem Babiš a rakví místo postele.

Kazmovo video mapující dokonalý podvod na jednu z nejsledovanějších českých televizních stanic se stalo virálem a doteď je ke zhlédnutí na Streamu.

Stojí Kazma i za Shopaholicadel?

A dalších projektů s podobným poselstvím, které mělo společnost upozornit na nemoc nebo určitou problematiku, má Kazma na svědomí více. Proto není divu, že lidé nyní hojně spekulují o tom, že Kazma stojí i za tvorbou influencerky Shopaholicadel. Ta se během krátké chvíle stala virální hvězdou českého internetu - to především díky bizarnímu vystupování, za kterým do jisté míry stojí její onemocnění. Influencerka údajně trpí bipolární poruchou.

Za spekulacemi stojí několik indicií

Za spekulacemi stojí hned řada indicií, které by skutečně mohly odpovídat tomu, že Shopaholicadel je jedním z dalších Kazmových projektů. Všechny "důkazy" shrnul youtuber Morry Twitch ve svém videu. Jednou z indicií je například shoda čísel. Číslo, pod kterým Adéla soutěžila v SuperStar, se shoduje s Kazmovým zakopaným autem. Dále stejné řetízky, Adélin rozhovor s Mikýřem a mnoho dalších.

Kazma však před časem oznámil svůj odchod do ústraní, jak jsme psali. I to by ale se spekulacemi korespondovalo. Lidé očekávají velkolepý comeback a další virální bombu. To potvrzuje i sám bavič na svých sociálních sítích. "Will be back when the time is right," v překladu "Vrátím se, až bude správný čas," píše na Instagramu. Že by onou bombou byla skutečně Shopaholicadel, se ale přesto jeví jako vysoce nepravděpodobné...

Související články

Další články