Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Je seznamka Take me out jeden velký podvod? Silikonová Simonka prozradila velké tajemství

Simona prozradila i to, co neměla.
+ Další 4 fotografie
Nový pořad Take me out diváci zavrhli a zkritizovali skrz na skrz. Simona Butinová, jedna ze soutěžících, se nedávno přeřekla v komentáři na sociálních sítích a prozradila víc, než chtěla. To ale není vše, tmavovláska je delší dobu zasnoubená a na sociálních sítích sdílí spoustu fotografií se svým dlouholetým přítelem.

Nová soutěž Take me out, kterou vysílá TV Prima a TV JOJ je drsně kritizována na sociálních sítích. Diváci pořad odsoudili jako trapný a vulgární. Také poměrně drsně okomentovali vzhled některých soutěžících, kteří právě kvůli vzhledu podstoupili několik zákroků estetické chirurgie.

Nejvýraznější plastická soutěžící Simona Butinová dokonce prozradila v komentářích víc, než chtěla, když napsala tohle: „“My baby, my holky jsme vědely, že je to jenom nahrané, ale kluci si tam šli s vědomím, že si opravdu najdou holku. My jsme z nich měli pí*u jak se říká,“ vysmívala se Simona.

Odhalila tak detaily ze zákulisí, které neměly být veřejnosti přístupné. Poté, co si to uvědomila, okamžitě komentář odstranila. Informovali o tom ZDE

Plastickým chirurgem vylepšená Simonka se také netají tím, že je zasnoubená a již několik let má vztah se svým přítelem. Jejich společné fotografie sdílí na svém Facebooku, a tak jen potvrzuje fakt, že o hledání lásky v show nešlo. Holky se zřejmě chtěly pouze zviditelnit.

Na Primě ale nadále tvrdí, že jde o seznamovací soutěž. „Jsou to opravdu lidé z ulice, kteří se chtějí seznámit,“ řekl redakci eXtra.cz Filip Budák z PR oddělení televize.

Mohlo by vás zajímat

Další články