Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

JE ROZHODNUTO: Vítězkou The Voice Česko Slovensko se stala Annamária d’Almeida

Zdroj: archiv
Super finále
Super finále pěvecké soutěže je u konce a Česko Slovensko si zvolilo svůj Hlas. Po napínavém pěveckém souboji zvítězila exotická dívka se zlatem v hrdle Annamária d’Almeida (27). Ta byla velmi oblíbená u fanoušků už od začátku a její sobotní výkon potvrdil, že má i ten NEJ hlas.

Annamária se stala vítězkou pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko. Čeští a slovenští diváci rozhodovali pomocí svých hlasů o tom, kdo se stane po více jak třech měsících vítězem velkého superfinále.

Anička se hned v úvodu vytasila s písní Atlantida od Mira Žbirky a už první kolo ovládla. Poté přišel na řadu duet s koučem Kalim, kdy diváky v sále i u televizních obrazovek strhla francouzskou písní Est-ce Que Tu M'aimes? od Maître Gims.

Annamária se pokoušela o štěstí už v pěvecké soutěži SuperStar v roce 2006, tehdy patnáctiletá Annamária neuspěla. Jak je vidno, za svými sny si musí člověk jít, dokud si je nesplní. Aničce se dnes jeden sen splnil. Zvítězila, a my jí gratulujeme!

Související články

Další články