Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je rozhodnuto! Už se ví, kdo zítra povede Meghan k oltáři!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 24 fotografií
Zraky celého světa se již zítra obrátí k Británii, kde proběhne jedna z nejvýznamnějších královských svateb. A už je jasné, kdo krásnou Meghan dovede princi Harrymu k oltáři. Naplnil se tak scénář, který se všem zdál jako nejvhodnější řešení.

Původně měl na svatbu dorazit otec nevěsty Thomas Markle (73). S ním však Meghan zaprvé nemá již dlouhá léta dobré vztahy, zadruhé prodělal v poslední době infarkt a nevypadá to s ním úplně nejlépe. Meghan ve finále potvrdila, že se jejího velkého dne nakonec vůbec nezúčastní.

Poté se nějakou chvíli spekulovalo, že by Meghan mohla dovést k oltáři její maminka Doria, kterou si velice oblíbil princ Harry, nakonec je ale všechno jinak. Potvrdila se třetí možná varianta, a to ta, že Meghan Markle povede k oltáři na hradě Windsor sám princ Charles (69). Oznámil to Kensingtonský pa­lác.

„Slečna Meghan Markle požádala Jeho královskou výsost prince z Walesu, aby ji v její svatební den vedl k oltáři kaple sv. Jiří. Princ z Walesu je potěšen, že může tímto způsobem přivítat Meghan Markle v královské rodině.“

Související články

Další články