Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Je rozhodnuto: Už se ví, která z krásek usedne po boku charismatického Romana Šebrleho!

Která z krásek to nakonec bude?
+ Dalších 120 fotografií
Televize Prima hledala ženu, která by usedla po boku charismatického Romana Šebrleho (43) a moderovala s ním zpravodajskou relaci. Současná moderátorka Gábina Lašková (28) totiž odchází na mateřskou dovolenou a bude ji muset někdo nahradit. Ve hře byla Eva Perkausová (23) a Kateřina Němcová (27). Nyní je rozhodnuto. Která z nich se stane hvězdou zpravodajství?

Opravdu dlouhou dobu to vypadalo, že po boku Romana Šebrleho usedne krásná Eva Perkausová. Jenomže do cesty jí vešla Kateřina Němcová, která na Nově moderovala počasí a nyní je na mateřské.

Úřadující moderátorka Gabriela Lašková zanedlouho odejde na mateřskou a jedna z rozkošných dam ji bude muset nahradit. Delší dobu se váhalo mezi oběma kočkami a v současné době je rozhodnuto.

Po boku Romana Šebrleho ve zprávách na Primě usedne nakonec Eva Perkausová. Na televizních obrazovkách ji diváci uvidí poprvé 3. března. Rozhodně se máte na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články