Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Je rozhodnuto! Královnou parketu desáté řady StarDance se stala Veronika Khek Kubařová

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 8 fotografií
vítězové Stardance
Finálový večer taneční soutěže StarDance je za námi. I když byl souboj třech posledních dvojic velice vyrovnaný, u diváků zvítězili Veronika Khek Kubařová (32) a Dominik Vodička. Na druhém místě se umístili Matouš Ruml s Natálií Otáhalovou, bronzoví skončili Jakub Vágner a Michaela Nováková. Všechny páry zatančily latinu i standard a šance byly opravdu vyrovnané. Podívejte se, jak poslední finálový večer desáté řady probíhal.

Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička předvedli v úvodu svoji nejlepší latinu, rumbu, na píseň Nes mě loďko ze čtvrtého pohádkového dílu, za což u poroty sklidili krásných 39 bodů. Druhý tanec zatančili vášnivé tango a vytancovali si taktéž 39 bodů.

Při freestylu Veronika s Dominikem rozplakali celý sál. Slzu uronila i Dagmar Havlová nebo Richard Genzer (52). Nikoho nepřekvapilo, že dostali od každého porotce 10 bodů.

Jako druzí se představili Jakub Vágner s Michaelou Novákovou a zatančili čaču, za kterou je porota také nesmírně chválila. Dostali za ni 39 bodů. Podruhé se představili se slowfoxem a od poroty získali 36 bodů.

Jakub s Michaelou zvolili ve freestylu vystoupení s vánoční tematikou. Dostali za něj 39 bodů.

Poslední v pořadí zatancovali svůj první tanec Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Ve volné disciplíně si zvolili energický jive a od poroty dostali maximální počet bodů. Jako druhý tanec si vybrali tango. Při něm byl Matouš podle Tatiany Drexler nenormálně mužský a od poroty získali opět maximální počet bodů. Ve freestylu se předvedli v rolích mimů, což porota ocenila. Dostali 39 bodů.

Podle bookmakerů před začátkem prvního kola byla největší favoritkou Gabriela Koukalová (30), na druhém místě pak měla skončit Veronika Khek Kubařová a jako třetí měl podle odhadů skončit Matouš Ruml.

Související články

Další články