Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Je Quentin opožděné dítě? Ornella Koktová se naštvala a všechny kritiky setřela!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 134 fotografií
Kdo se pravidelně dívá na nejlepší galaktický seriál Štiky, určitě už má nějaký názor na Moniku Štikovou (45) a všechny ostatní. Hodně lidí ale řeší i malého Quentina Koktu (5), který v šílené show na některé působí tak, jako by byl snad opožděný. Nemluví, pořád si hraje na tabletu. Co kritikům vzkázala jeho matka?

Quentin je docela velké téma. Na paškál si ho veřejně bere i babička (45), která tvrdí, že malý potřebuje pomoci Protože to ale říká kvůli tomu, aby veřejně ukázala na svou dceru Ornellu Koktovou (25) jako na špatnou matku, je otázka, zda má pravdu.

Orny si to ale rozhodně nemyslí.

„V tom pořadu Quentina, Iva a v podstatě i Charlotte vystřihla paní režisérka takovým způsobem, že tam ani jeden z nich moc nemluví. Quentin vůbec. Pokud jde o to mluvení, měl kvůli uzdičce zkrácený jazyk. To ho brzdilo ve správné výslovnosti. Nicméně má už po laseru,“ vysvětlila Koktová.

„Momentálně chodíme pravidelně na logopedii V dnešní době tam rozhodně není jediným dítětem, čekárny jsou spíš narvané k prasknutí. Dneska umí i nějakou tu básničku. Asi to někdy natočím, ať už mi lidé dají pokoj s těmi komenty, jak je zabržděný,“ dodala.

Tohle má logiku, ne?

Její manžel Josef Kokta (61) zase prohlašuje, že střih umí ublížit i jeho ženě. V posledním díle prý televize měla z Ornelly schválně udělat semetriku, i když ve skutečnosti probíhala celá situace úplně jinak.

Související články

Další články