Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Je pyšným otcem a proměnil se ve vousáče: Dnes byste Rosťu z VyVolených nepoznali

+ Další 2 fotografie
vyvolení
Televizního diváka okouzlil svým vzhledem. Snad i proto dostal přezdívku „šamponek“. Řeč je o Rosťovi Alkovi, který se proslavil v první řadě reality show VyVolení. Uhrančivý klučina patřil v době vysílání šmírovací soutěže k těm zajímavějším a jeho románek s Monikou Chrobákovou mají mnozí dodnes živě v paměti. Jak ale Rosťa vypadá dnes? Na ulici byste ho po letech jen těžko poznali...

Po vyřazení ze soutěže mu chvíli klečely stovky, možná tisíce pubertálních dívek u nohou. A i přesto, že se chvíli snažil prorazit v showbyznysu, kariéra sportovce mu byla přednější.

„Hraji ve čtvrté nejvyšší německé soutěži a ta už je extra silná. Ping-pong mě strašně baví,“ tehdy prozradil Rosťa, který i ve vile hříchů často mluvil o tom, že stolní tenis je tím, co ho naplňuje.

Pak ze záře reflektorů a objektivů fotoaparátů zmizel. A nepomohlo ani to, že se snažil uchytit jako moderátor. Dnes je Rosťa Alka hrdým otcem krásné dcery. Vyhýbá se jakémukoliv mediálnímu zájmu a z přátel z vily mu nezbyl nikdo.

Na to, jak se sympaťák z vily VyVolených proměnil, se podívejte do galerie. Možná sami uznáte, že kdybyste ho dnes potkali na ulici, „šamponka“ z vily VyVolených si nevybavíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články