Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Je pro každý extrém a míří rovnou do kalhotek! Jaké znamení HOROSKOPU je nejzvrhlejší?

Zdroj: pixabay
Horoskop
Neexistuje extrém, který by nechtěl vyzkoušet. Nikdo není schopen vést ženu do tak závratných výšek slasti jako muž narozený ve Štíru. Nikdo nemá tak širokou škálu silných citů jako on. Je nejen skrznaskrz smyslný, je i nadsmyslový. Vytuší, vystopovává, poznává nejtajemnější touhy partnerky. Před Štírem nemůže žádná předstírat orgasmus. O čem sní muži narození ve znamení Štíra? A co očekávají od svých partnerek? Přečtěte si!

Se Štírem v posteli

V žádném případě není Štír partner, který se nechá snadno vést. Ale žádný muž nepotřebuje tolik opory od své partnerky jako právě on. V posteli je jedním z nejzdatnějších. Nepotřebuje žádné naladění, žádný alkohol k odstranění zábran, žádnou zvláštní atmosféru. Překypuje vždy a všude. Jeho oběť není partnerka, nýbrž protivník. V první řadě nemyslí na její štěstí, ale na svůj triumf. Nikdy nepřihlíží, ale vždycky přiloží ruku k dílu. Erotické prádlo nemá moc význam. Pokrývka těla je zcela nezajímavá a jen rušivá. Především se spodním prádlem udělá krátký proces. Hledá její pohlaví a po něm jde. Tvrdě, žádné mazlení, žádné váhavé laskání. Nespokojuje se s prvním vítězstvím. Přichází znovu. A znovu. Nikdo není tak "houževnatý" jako škorpión. U něho vlastně neexistuje žádná dohra. Vždy jenom mezihra. Každá dohra je začátkem nového milostného aktu. Tak co, budete Štíra stíhat?

Co očekává od své milenky?

Je často zakotven ve svém typu, a proto jej nemůže vzrušit žádná žena, která nesplňuje jeho představu. Hledá svůj ideál. Většinou jsou to něžné, plaché, křehké bytosti. Vyděšené oči jsou pro něj jako magnet. Jsou ještě přitažlivější než dokonalé tělesné formy. Nejvíce mu může žena imponovat, pokud nabyl dojmu, že by ji mohl sebrat jinému. S čím větším odporem se setkává, o to fanatičtěji pronásleduje svůj cíl. I kdyby za ní musel cestovat půl světa. V milostném aktu neočekává žádnou zvláštní iniciativu, ona se k ní také sotva dostane. Ale očekává něžnost v "mezifázích". Má jenom jedinou erotogenní zónu, své pohlaví.

O čem Štíři sní?

Jeho erotické fantazie se obzvláště rády točí kolem zážitků, v nichž se odpor mění v nejvyšší slast. Má rád mladá, pevná ňadra. Obzvláště má rád, když si partnerka pohrává se svými vlasy kolem jeho penisu, zcela lehce. Když si rukama a rty pilně, ale něžně hraje mezi jeho břichem a stehny. Jenom by si při tom neměla počínat hrubě nebo s vlastnickými hmaty, jinak se Štír hned brání. Není přítelem hlubokomyslného kecání, jeho nejcennější tělesný orgán by se pak mohl ztratit! Když jde o něj, nemůže být láska nikdy dosti něžná. Takový je Štír jen jednou. Muž, který netouží po harému, po mnoha ženách, ale po totální ženě. S bezvýhradnou oddaností. Jen ta, která má odvahu ztratit se (zatratit se), může u něho nalézt své štěstí.

Související články

Další články