Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Je pořád Sám doma? Macaulay Culkin ukázal, jak by roztomilý Kevin vypadal po letech

Macaulay Culkin byl za roli Kevina nominován na Zlatý glóbus.
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
foto uvnitř
Herec Macaulay Culkin (39), kterého celý svět zná jako roztomilého Kevina z kultovní komedie Sám doma, se do své role na chvíli vrátil. Když zjistil, že Disney hodlá snímek natočit v nové verzi, rozhodl se si z filmařů udělat legraci. Na svůj Instagram dal fotku, na níž ukázal, jak by to vypadalo, kdyby natočili pokračování.

Ačkoliv Sám doma není jediný film, v němž Macaulay Culkin hrál, do paměti televizních diváků se díky němu navždy zapsal jako rozkošný chlapeček Kevin. Ten dokázal ochránit obrovský dům před zloději, kteří si říkali mokří bandité. Podle filmařů ze studií Disney se nyní diváci dočkají nové verze snímku a u Culkina se tato novinka nesetkala s nadšením.

Natočení nové verze legendární vánoční komedie se nezamlouvá ani fanouškům té původní, nicméně Macaulay se rozhodl svůj nesouhlas vyjádřit s humorem. Na Instagram přidal snímek, který zobrazuje, jak by Kevin vypadal sám doma po dlouhých letech a téměř se čtyřicítkou na krku. „Takhle by nová verze filmu Sám doma vypadala ve skutečnosti,“ napsal k fotce, na které sedí v trenýrkách na gauči, s notebookem na klíně a s jídlem v ruce.

Nepochybně by filmaři ze studií Disney potěšili své fanoušky víc, kdyby natočili reálné pokračování s původními herci. To se ale určitě nestane, novou verzi prý chtějí natočit pro mladší generace, které údajně vzhledem k pokroku v technologiích původnímu snímku z roku 1990 nerozumí. Do galerie se podívejte na to, s jakým humorem se Macaulay Culkin do Kevina na fotce po letech znovu vžil.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy